Dinlediğiniz müzikten utandığınız oldu mu?

DİNLEDİĞİN MÜZİKTEN UTANMA, O SENİN KİMLİĞİN..

dinlediğiniz müzikten utandığınız oldu mu ??

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2000 lerin başlarında Sago ve ceza daha bilinmezken onları dinlerdim. Hatta cafede çalışıyordum. Bütün millet sen kafayı yemişsin falan derdi. Hatta o zamanların meşhur şarkısı Medcezir 'di.
    O gün bu gündür rap dinlerim. Görüyorum ki herkes artık rap i dinlenebilir müzik olarak görüyor. Utanmadım. Gururluyum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Blues, rockn roll dinlerim genelde. Ancak çok feci bunalım gecirdigim dönemlerde Canfeza ve Taldaroya kadar gidiyorum. 😒

0|0
    0|0
  • 9 yaşımdan beri hem kültürel hemde zevk için metal müzik dinlerim.. kimin ne dediği hiç skimde değil... aslada utanmam.. hatta bana şu dünyada zevk veren biri kafama güzel yapan otum biride metal müziğim...

0|0
    0|0
  • utanmam

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde olmuştu 😕
    Şarkının klibinde pronografik görüntü varmış 😂😂😂

0|0
    0|0
    • :))

• :) varmış diyorsun yani haberin yokmuş :) sen değil çekenler utansın boşver :D

• Şaka bir yana geçti gitti ozman utanmistim.

• Kesinlikle hiç olmadı sadece bir keresinde antlers/kattering dinlerken birden son ses mehtar marsi açılmıştı elim ayağıma karışmıştı o an. ☺

0|0
    0|0
  • her müziği heryerde yüksek sesle dinleyemiyosun utanıyorum bazen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kpop dinledigim icin saklamaya calistigim olmustu, dalga geciliyor cunku bazen. ama artik saklamiyorum.

0|0
    0|0
  • Utanmadim.

0|0
    0|0
  • ne utandığım ne de hava attığım oldu

0|0
    0|0
  • Alla alla utanan mı varmış? :D

0|0
    0|0
    • :) BİLMEM

• Yok be ne çekinicen sanane der terslerim herhâlde söyleyen daha çok bozulur. :D

• senin için demedim canım :) belki insanların ne dediğini çok önemseyen biridir :) ben şahsen kimsenin ne dediğini umursamam

Yükleniyor...