Haydar haydar'ı Ahmet kuraldan mı Neşet Ertaş'tan mı dinlemek hoşunuza gidiyor?

Ahmet Kural
https://www.youtube.com/watch?v=P3PRjryQGpE

Neşet Ertaş'ın sanatını tartışmak bize düşmez ancak Ahmet Kural'dan dinlemek hoşuma gidiyor benim.

Not: Biberciler ve vandayrekşın (böyle miydi la o grubun adı ) öte de oynasın biraz.

• Neşet Ertaş
    53% (8)62% (8)57% (16)Oy Ver
  • Ahmet Kural
    47% (7)38% (5)43% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Kural'ı seven ama aynı zamanda Kırşehirli bir insan olarak bildiğin bunu ayıp olarak görüyorum. Kıyas bile edilemez. Gel Haydar Haydar'ı Can Gox'tan mı yok Ahmet Kural'dan mı seviyorsunuz de tamam da abi Neşet Ertaş!

Neşet Ertaş diye yazılır, Neşe Dert Aşk diye okunur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• Neşat Ertaş

0|0
    0|0
  • Ahmet Kural

0|0
    0|0
  • Aynen kardes benim de ahmet kuraldan dinlemek hoşuma gidiyor ama dediğin gibi Neşet Ertaş tartışılmaz tabiki.. bende öyle bise var türküleri farklı sanatçılar soyleyince daha hoşuma gidiyor nedense veya orhan Gencebayin gecen senelerde çıkan bir albümü vardı farklı sanatçılar söylüyordu onların soylemeleri daha hosuma gidiyordu

0|0
    0|0
  • Neşet ertaş'a saygılıyımdır onun gibi sanatçılar bir daha asla gelmiyecek dünyaya onu da biliyorum ama haydar haydar Ahmet kural , Neşet ertaş daha bir duygulu söylediği için o parçaya o duygu biraz fazla

0|0
    0|0
  • Neşet Ertaş... Can Gox'ta güzel ve farklı söylemiştir, ankette olmamasına şaşırdım.

0|0
    0|0
  • Müslüm Gürses'den dinlenir bu Parça başkan.

0|0
    1|0
  • Neset Ertaşın şarkılarını ondan başkasından dinleyesim gelmiyor :Dd

0|0
    0|0
  • Elbette Neşet Ertaş, suyu her zaman nusluk yerine pınardan içmeli.

0|0
    0|0
  • Neşet babadan

0|0
    0|0
  • Neşet baba tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...