Bu yazıyı okuyabilir misin?

Tabikide okuyamazsın. Çocukken geliştirdiğim ve birkaç arkadaşıma öğrettiğim yazım. Mantık olarak Türkçe elbette, sadece harflerin tamamı farklı. Çocukken kendi kendime geliştirdim ufak oynamalar yaparak ama dikkatli bakan biri okuyabiliyordu, zamanla dahada geliştirdim en son bu hali aldı. Lisede bu yazı stili sayesinde bir sürü dersten geçtim :D arkadaşlarım "sen bir dahisin" diyordu ancak sınıfı kopyayla geçen bir dahi olamazdı, olmamalıydı. Sırayı boydan boya bu yazıyla kaplıyordum, kollarım falanda böyleydi hocalar "ergen işte özeniyor" deyip geçiyordu aslında kopyanın tillahını çekiyordum. Sizin var mı böyle size özel şeyleriniz?

Bu yazıyı okuyabilir misin?
#ZebromaniacSorular

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 6

• Michael Scofield?

0|0
    0|0
  • Adam kendini aşmış yahu :/ aslında bende düşündüm böyle özel bir yazı stili ama sonra vazgeçtim, kim uğraşacak bununla dedim :/

0|0
    0|0
    • ders çalışmadım buna çalıştım ve derslerden geçtim

• Ben ikisine de çalışmadım :/ direk başkalarının kağıdına bakarak bitirdim liseyi :/ ah sağ olsun kızlar çok veriyordu kopya :/

• Çok başarılı ben solaklığımı kullanıp soldan sağa doğru yazardım harfleride tersten yapardım (aynada ki yansıması gibi) benimde çok işime yaradı lisede hoca sıraya bir saat bakar okuyamazdı ben ordan geçirirdim :D

0|0
    0|0
    • bende solağım zeki insanlarız he

• Aslında zeki değil düşündüğümüz şeyler değişik çoğu derslerde zayıf :D

• ya da hileyle yüksek alır :D

• Ösym sınavlarına da girsen ise yariyormu alirlarmi sınava?

0|0
    0|0
  • Eskiden resimlere anlam yuklerdim kopya icin
    bu arada fikrini beğendim

0|0
    0|0
  • 3 bin yıllık yazı gibi, özel metot olmus. uzaktan bakınca tuhaf ve ilgi cekici ama şuda varki tılsıma benzeyen harfler yapmıssın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...