Haksız mıyım arkadaşlar?

Şu ülkede gerçek sanatçılar neden değer görmüyor? Sıla-Hayko-Model-Duman gibi içten ve orjinal söyleyen sanatçılar varken neden Demet-Hande-Sinan Akçıl milyonlar tıklanıyor?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunun cevabını ben de uzun süredir arıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayko diyince akan sular durur 😍

0|1
    0|0
  • zevk meselesi dicem de yine olmuyor :D

0|1
    0|0
  • Herkesin düşüncesine karışmam :D isteyen istediğini dinlesin

0|0
    0|0
  • Aynen :pdd

0|0
    0|0
  • çok haklısınız ama bu saydığınız örjınal söyleyen sanatçılarda sadece söz bakımından ve hıslerımızı paylaşmamız açısından iyiler yoksa ses bakımından kesınlıkle iyi görmüyorum bır sezen aksu zerrin özer zara sesi karşısında ses oktavları çok yetersiz

0|0
    0|0
    • Hayır bence saydığım isimlerinde çıplak sesleri çok sağlam. Videolarını izleyerek hak verebilirsiniz.

• yinede cok tiz ve çok kalın yerlerı çıkabilecek kalitede değil ne yazıkkı :)

• Kim bilir belki bir gün çıkarırlar :)

• Cünkü hepinmizin varos yonleri var. Gene de SinanAkcıl evresine ulasamadım daha. O da olacak:)
    Duman ve Sıla yı cok seviyorum <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Duman'ın konserine gittim bu adamın sadece şişirilme sanatçı olduğunu gördüm.

Diğerleri iyi sanatçı ancak duman için aynısını söyleyemeceğim.

Benim görüşüm bu yönde #dumanistler hemen saldırmasın.

Neşet ertaşın şarkıları yüzbinlerdeyken yeni yetme irem derici-ece seçkin gibilerinin ki 100 milyonları aştığını görünce sanattan ve sanatçıdan ne kadar anlayan bir ülke olduğumuzu bir kez daha anlıyorum.

0|0
    0|0
    • Duman sözleri ve müziği bakımından orjinal ama dediklerinde sonuna kadar haklısın.

• Ahmak bir toplumuz çünkü. Hiçbir halttan anlamadığımız gibi, müzikten de anlamıyoruz.

0|1
    0|0
  • demet akalın hande yener eyvallah kariyerlerinde mükemmel şarkılar yapmışlardır ama sinan akçıl tartışılır

0|0
    0|0
    • Sorun burada işte aga bunlar kariyerlerine gerçekten sanat yaparak mı geldiler? Çıktıkları her yerde playback yaparak mı sanatçı olunuyor?

• Dogru insanlari sessleri deyilde stilleri vé nekadar cezbettiklerine bakiyorlar

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • hklısın

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...