En iyi Türk sinema filmi hangisidir?

En iyi türk sinema filmi hangisdidir?

Güncellemeler:
En iyi Türk sinema filmi hangisidir?
En iyi Türk filmi hangisidir?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Eşkıya kesinlikle Baran karakterini hangimiz unutabildik ki.. <3
    Şener abi sen kralsın kral <3 :)

0|0
    0|0
    • en iyi Türk sinema sanatçısıdır deyebilir miyiz?

• Vallahi çok şanslısın bu diziyi henüz birçok kişi bilmiyor maalesef hatta Erdal Yıldız ismini duyan profesör bir doktor zannediyor ki aynı isimde birde doktor var Türkiye'de namı duyulmuş bir isimdir. Mükemmel bir anı olmuş senin için gerçekten bu denli diziye hakim olduğunu bilmiyordum.. :) Erdal Yıldız çok sağlam karakterli bir insandır fakat oynadığı bütün rollerin hakkını vermiştir hatta şöyle bir röportaj vermişti "Kötüyü oynamak benim için çok başkadır ve kötüyü oynamaya bayılırım" Marlon Brando'nun Türkiye şubesi hatta çok daha iyisidir diyebilirim. Gurbetçi bir abimiz hatta Türkçe konuşmayı hiç bilmezken oynadığı roller için Türkçe öğrenmiştir farklı çok başka bir yaşam hikayesi var.
      Zenne, Lola gibi filmlerde de yine kılıktan kılığa girmiştir yok böyle bir adam.

Eşkıya'yı izlediğin içinde çok sevindim umarım filmi beğenmişsindir Türkiye'deki en güzel başyapıtlardan biridir kesinlikle...

• Abi iyi günler! nasılsın? Şomdi bunu sana yazarken bir de Gönül Yarası izliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• tersine dünya :D

0|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum

0|0
    0|0
  • Beyaz melek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşkıya..