Kızlar, Ben Hristiyanım bir sıkıntısı sorusu olan var mı?

Özellikle kızlardan görüyorum bu bir kaç gündür sürekli hristiyanlık üzerine saldırı yapıyorlar yok efendim neymiş
Hristiyanlıkta zina yasak değilmiş Hristiyanlar 3 tanrıya iman edermiş Hristiyanlıkta çok eşlilik serbestmiş kürtaj normalmiş çok rahat bir dinmiş
Evet bakalım merak ediyırum bu iddiaları sunan kişiler var mı içinizde varsa kanıtınız nelerdir?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Kişi nasıl mutlu ise öyle yaşamalı.. Sıkışan bir ruh canı acıtır. bana göre hiçbirkonuda baskı ya da korku olmamalı. Eger kişi kendinden ve kendine göre kendi dogrularından eminse, birşeyleri ispatlamaya ugraşmaz ya da kimin ne diyecegine takılmaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok hiç bir dinle ilgilenmem

0|0
    0|1
    • İlgilenmeni istemiyoruz zaten Her müslüman sen gibi olsun yeter bize :) yani hristiyanda olmasın müslümanda olmasın böyle kendi çapında takılsın

• Evet rahatlar. Kuranı kendilerine göre değiştirip incil yaptılar. Yanlışsa açıkla Bay Özgüvenl Hristiyan :)

0|0
    0|1
    • hristiyanlıkta zina kürtaj çokeşilikik serbest ise kanıtla hadi bakalım?

• Onları ben nereden bileym? Ben sadece rahat oldugunuzu söylüyorum bu konular hariç ki serbest olmasa bile her dinde yapan var.

• ona bakarsak siz müslümanlar daha rahatsıznı asıl sizin dininiz cinsel sapıklık ve açlıgını zina adı olmadan muta nikahı ve imam nikahı ile bastırmıştır hatta dininizde çok eşlilik dahi serbesttir sen insanların yaptıgı hatalar ile hristiyanlıkböyledir derken ben sana bizzat senin kitap ve hadislerin ile senni dininin böyle oldugunu kanıtlarım ama sen ilk önce bana hristiyanlık çok eşlilik ve zina serbest oldugunu kanıtla önce
      rahatlar diyerek görmek istediğiniz noktayı görüyorsunuz lafın altında kalınca da ben böyle demek istemedim diyerek içinde sıyrılıyorsunuz kolayca uyanıklar sizi

• Yok sorum

0|0
    0|1
  • Yok kanks boşver bunları sen

0|0
    0|0
  • Gerçek hristiyanlık islama çok benziyor kim saçmaladı bukadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...