Ben wattpad de hikaye yazıyorum ama okuyan sayısı çok az nasıl okuyucu kazanabilirim?

çok saçma ergenik yazıların binlerce okuyucusu var. nasıl oluyor aklım almıyor. gizem gerilim ve cinayetler herkesin dikkatini çeker. en azından standart wattpad aşkı yazmıyorum ama okuyan yok. wattpad adım 'iremyarenyldr' hikayem '24 saat'

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gizem geirlimmiii hemen takip ediyom :D sende beni et Haunted-

0|0
    0|0
    • tabii hemen :)

• Çok merak ettm konu ilginç gibi ama tanıtımda bütün hepsi ölücek gibi bişey demişin niye öyle yazdn spoiler olmuş :D

• çok güzel bir noktaya değindin :D farketmemiştim hemen değiştiriyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• bende geçen bir deniyeyim diye bir hikaye yazdım 1 2 kişi felan okumuş edebiyatım çok iyidir ( ayy ediss diye başlayan milyonların okuduğu hikayelerden daha iyidir en azından) o yüzden bıraktım oraya yazmayı hikayeden anlamayanlar için o kadar uğraşacak mıyım okutmak için

0|0
    0|0
    • orda hikayemi okutabilirsem belki yayın evlerinden teklif gelir diye umuyorum. çok saçma kitaplar teklif alıyor benimki niye almasın? en büyük hayallerimden biri kitabımı elime almak

• istersen ben geçen attığım hikayemin başlangıcını atayım sana sende bana at birbirimiz hakkında yorum yapalım

• tabii olur. yalnız az önce buraya üye olduğum için kullanmakta pek iyi değilim. wattpad e hâlâ üye misiniz?

• Aynen ya ergenlerin bir ton okunması var ne yazım kuralı var ne anlatım hikayede çok b*ktan, iyi güzel yazanların okunmuyo pek adaletsizlik

0|0
    0|0
  • Linkini koyarsan buraya bakabilirim :)

0|0
    0|0
    • ne yazık ki link gönderebilecek seviyede değilim

Kızlar Ne Diyor 3

• Okumaya başladim :)

0|0
    0|0
    • çok çok teşekkür ederim :)

• Benim olduğum iki kitap var

Kacak ve Vahşi prenseS

0|0
    0|0
    • istersen karşılıklı bakabiliriz wattpad adın ne

• Watpad nedir ya millet edebiyatimizn kitaplarini okuyup kucuk yastan citanizi yukseltmeye bakicaginiza sacma sapan hic bir edebi degeri olmayan seylerle ilgileniyosunuz.

0|0
    0|0
    • kitap okumaya bayılırım. hatta bu yaz aylarında tüm günümü sadece odamda kitap okumaya ayırdığım bile söylenebilir. okuyucuların çoğu belli bir bilgi birikime ulaşınca "ben de yazabilirim" düşüncesini benimsiyor. bu nedenle wattpad yazar olma yolundaki ilk basamaktır. wattpad'in kalitesini düşüren sadece para kazanma amacındaki yayınevlerinin içeriğe bakmaksızın okuyucu-yorum-vote'ye göre kitap teklifi yapmalarıdır

• Tabi cemal süreyya namık kemal flnda watpadde yazdi. kutluyorum sizi hayir yani orda kitap yazsan ne olck tarihte yern olmayack ayrica o kitabi okuyunca ne olck hic bir bilgi yok romanlarda bile bilgi olur. bos isler

Yükleniyor...