Daha once adananin meshur sirdanini yiyen var mı goruntusu korkutmasin?

Daha once adananin meshur sirdanini yiyen  var mı  goruntusu korkutmasin ?

Adanada bunu 3tane yenir harikadir tadi ben bayilirim sizce nasil? Sizin sehirinizin neyi meshir? Bizim adana kebab bici salgam sirdan

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece adanaya özgü gibi anlatmışsın ama bu yörenin yani Akdeniz bölgesinin kıyı şehirlerinde hepsinde yenir. Adananın kebabı, tarsusun bicisi, mersinin tantunisi ama hepsi heryerde var, tıpkı bunun gibi. Görüntü olarak beğendirmeye çalışırken nelerden yapıldığı ve diğer şekillilerden birini seçseydin daha masum bir soru olurdu ve daha güzel tanıtırdın.

Çok lezzetlidir ama temiz ve iyi pişiren yerlerde yenirse. İç sakatat yemekleri yapan yerlerde bulunur, dediğim gibi hijyeninden emin olduğunuz yerlerde yeyiniz.

0|0
    0|0
    • Yapilan cok sehir var kimisi guvectr yapuo kimisi suda farkli farkli ama sirdan diyince akla adana gelio bence mersin tarsus osmaniyedede illaki olur cok yakinlar birbirlerine

Erkekler Ne Diyor 8

• o tarafın adamı sayılırım kokoreç sevenler bunu da sevecektir net

0|0
    0|0
  • Şirdanci bedo'dan yemeden donmem adanadan.

0|0
    0|0
  • bu neyden yapılıyo iğrenç

0|0
    0|0
  • Ben adanalıyım, canımı çektirdin gidip alayım bari

0|0
    0|0
  • arkadaş bunun görüntüsü hep komik gelmiiştir, töbe ya nimet ama :)

0|0
    0|0
  • Yemedim ama ilk resimden sonra
    Yok benden uzak tutun
    Şeytan kulağına

0|0
    0|0
  • Ben ot yerim küsbeyide severim

0|0
    0|0
  • 20 tane yiyen var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yedim ama böyle değildi daha ince ve baharatlıydı. Mersin usulü adana ve çiğ köfte yemiştim güzeldi. Tantunide güzel. Mersinin daha lezzetli sanırım yemekleri. 😍😀😀

0|0
    0|0
    • Mersinde tantuni hatay usulu var adananin kebabi sirdani dururken mersinin tantunisi ni yeme 😂😂😂

• Adanada yemiştim kebap güzeldi. Bizim burada yediklerimizde kebap mı ya demiştim hatta. 😀

• Yemedim

0|0
    0|0
  • Üstüne para verseler yemem

0|0
    0|0
  • Şırdan bu muymuş bugün onedio da test vardı asla yemiyceğim şey olarak bunu seçtim ney ki bu neyden yapılıyo

0|0
    0|0
  • Yemedim.

0|0
    0|0
  • Ben bunu hayatta yemem. 😨😨

0|0
    0|0
    • bir tadi na baksan bidaha birakamazsin

• Ben görüntüden yiyemem ki :/ Kokoreçi denedim. Tadi güzel ama görüntüden bir daha yiyemedim

• açmayıın korkunçlu yemek

0|0
    0|0
  • ben yiyorum ama şekli buna hiç benzemiyor :D

0|0
    0|0
  • Yemem 😷😷

0|0
    0|0
  • Hayvanin neresinden yapiliyor? Bagirsak mi? Oruc oruc istifra edecegim simdi 😢 midem bulandi

0|0
    0|0
    • b*k torbasindan yapilio mideni bulandirmana gerek yok cok lezzetlidir

Yükleniyor...