Erkeğe hediye ne alınır?

arkadaşlar bi erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor ve ona hediye almak istiyorum. daha önce bi ilişkim olmuştu onu çok iyi tanıdığım için ucuz pahalı demeden değip değmeyeceğini düşünmeden aklıma gelen herşeyi alırdım ama şimdi hoşlandığım biri var oda benden hoşlanıyor.doğum günüde yaklaştı ve ben şu an işten ayrıldım çalışmıyorum çok pahalı bi hediye alırsam onun da hoşuan gitmeyeceğini düşünüyorum öyle biri çünkü çok hassas.ama ben akılda kalıcı uygun bir hediye armağan etmek istiyorum lütfen yardım...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Maden hoşlanıyorsunuz birbirinizden önce çok da önemli olmayan ve herkesin içinde vereceğin kitap falan gibi bir hediye al.

Sonra da başbaşa iken daha önce bilgisayardan formatını hazırladığın ve çıktı aldığın "bilgebattal ile bedava 1 gün geçirme kuponu" nu ver. Hem tatlı bi espri yapmış olursun hem de hoşlandığını belli edip ilişki yolunda ilerlemiş olursun..

0|0
    0|0
    • aaa kupon işi süper bunu nasıl yapabilirim :)))

• Maalesef hayır.. Fikir benden, uygulama senden..

• :)) ya önce kursa falan gitmem lazım çok uzun sürecek sağol :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ++ saat

++ kol dugmesi

++ gravat

++ kalem

++ sigara iciyorsa sigara tablasi

++ cakmak

++ Gravat ignesi

++ cuzdan

Yeterli mi bu kadar :)))

0|0
    0|0
  • cüzdan olabilir. eğer kullanıyorsa kravat. bütçeni aşmazsa saat. bu söylediklerimi almasıda kolay hem.

0|0
    0|0
  • Ben kolay kolay hiçbir erkeğin hediyenin maddi değerine bakacağını sanmam. Bu yüzden ne alsan mutlu olur. Önemli olan düşünmüş olman

2|0
    0|0
  • forma almada ne alırsan al :D d&r'da çok iyi derleme albümler oluyo onlardan alabilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • sigara içiyorsa link

0|0
    0|0
  • Al kafana göre bir şey saat olabilir.İşte herkes yazmış birşey kafana göre al zaten hediyeninde amacı budur.

0|0
    0|0
  • neticede erkekte insan..hediyeyi hak ediyor...

sen en iyisi bütçene uygun ucuzda olsa bir restoranda yemeğe götür ve yemek ücretini mutlaka sen öde...bu jest onu mutlu edecektir...

0|0
    0|0
    • hayatta ödetmez kesinlikle ödetmez. huyunu biliyorum

• anladım...o zaman evde onun için birşeyler yap..kurabiye, kek, börek,çörek...

• :))) teşekkürrr ederm

• Çorap:)

0|0
    0|0
  • bi DBZ fena olmazdı :D

0|0
    0|0
  • Biri bana güzel bir isviçre çakısı alsa alnından öperdim.

0|0
    0|0
  • gömlek kravat cüzdan pantolon uzar gider liste...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nargile içmesini seviyorsa nargile seti al. Kitap okumasını seviyorsa mesajda gönderebilecegin güzel bir kitap yada kitap serisi al. Yada dinlerken huzur bulacagı bir müzik cd'si al. Ya da başbaşa vakit geçirmekte istersen güzel bir sofra hazırlayabilirsin, böylece hem hesap ödeme derdi ortadan kalkar hemde güzel bir akşam olur, akılda degil ama midede kalacagı kesin:)

0|0
    0|0
  • Mühim olan düşünmeniz ve bunun bir anlamı olması.. Fiyatı pahalı ucuz vs. düşünmeyin bunu... Zaten işten ayrılmışsınız bütçenizi zorlamayın...

0|0
    0|0
  • şimdi ben anlamadım.sen kime aşıksın.mesaj atamadım buarada kusura bakma en kısa zamanda döneceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...