Şu selena gomez, justin bieber gibi ergen şarkıcılarını dünyadan yok etme şansımız yok mu?

Allahım nefret ediyorum ya özellikle selena gomez. Ufak kızlar dinliyodu merak ettim gerçekten abartıldığı kadar güzel mi diye ya bir insanın her şarkısı mı berbat olur? Ses desen zaten yok. Justin bieber da öyle. Artık yetişkenler bile dinler duruma gelmiş. Beni asıl üzen şey ise bunların youtube da izlenme rekoru kırması.. Okadar kaliteli grupların, şarkıcıların izlenme sayısı çok az iken, bunların rekor kırması gerçekten sinirime dokunuyor. İnsanların gerçek müziğin ne olduğunu birazcık görmesi lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• justın bıeber 27 yasında olmezse cok buyuk sarkıcı olacak, selananın da sesı guzel, canlı dınlemedım tabı. ızlenme oranları genclerın daha cok sosyal medya kullanması yuzunden oluyo, yoksa ben de uzuluyorum bu duruma... ben daha once onyargılı davranıyodum, bence sen de oyle davranıyosun. justın ın son klıplerı falan sureklı tv de, radyoda calmaya basladı, ordan zorunlu olarak dınlemek zorunda kalmıstım ıkısını de. hatta justın ın dayak yedıgı bır klıp var, bayılıyorum ona :) sana sunu soylıyım sevgılı gızlı arkadasım, yaptıgı muzıkler gercekten guzel ve kalıtelı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Senin görüşün öyle benim tarzım olmadığımdan dinlemiyorum ama yurt dışında selenayı herkes dinliyo diğerini dediğin gibi erge ler

1|0
    0|0
    • Hayır selenayı da ergenler dinliyo yani benim bildigim türkiye de böyle yabancı ülkeleri bilemem

• türkiyede ergenler dinliyoda yurt dışında normal insanlarda dinliyo

• Arz, talep ilişkisi. Bu tip insanları yükselten insanların hepsini yok edersen, bunlar da yok olur.

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=7-XOsurYbwE

haha. eric cartman bence çok iyi yaptı biber işini:)

1|0
    0|0
    • Evet çok güzel olmuş bunu izledikçe rahatlıyorum :D

• Selena gomez degil selena çömez o aslinda :D zorla unlu yaptilar yetenek yok ya ::D

1|0
    0|0
  • ben büyü yapmayı düşünüyorum

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu ne zaman cinselliğe değilde sanata Kıymet verirse bunlarda işte o zaman yok olur

1|0
    0|0
  • Bence gereksiz bazıları seviyor yanı ozgur bırak :)

1|0
    0|0
  • ne tiplerini severim ne şarkılarını dinlerim kısaca nefret ederim

1|0
    0|0
  • senden büyüklerdir

0|0
    1|0
    • Ya bir s*ktir git şurdan güldürme

• Hayır ben TÜİK değilim ama ''ergenlerin mk dediğini'' araştır biyerlerden twitterdan falan ara bununla ilgili çok tweet gördüm hatta biz genelde ''mk'' diyenlerle dalga geçeriz :D

• Neyse farkli ortamlarin insaniyiz demekki. bizim burada * ve mk ergen ifadesi olarak gorulmez

• herkesin muzik zevkine kimse karisamaz

0|0
    0|0
  • var zamanı gelince yerine baskalarını tayin edilecek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yabancı şarkıdan zaten tiksiniyorum onlardan nasıl iğrendiğimi bilemessin ya bide justin hayranı kaldımı benim mal arkadaşım annemden çok seviyorum diyordu hayır yani Beşiktaş mı bu annenden çok seviyorsun iğrenç pislikler birde kız olanlar selena mıdır nedir onu paylaşıp aşkım güzelliğim falan diyorlar ne gereksiz insanlar var

1|0
    0|0
  • Onların nesli asla tükenmez

1|0
    0|0
  • en iyisi hiç izlememek yapıcak bişi yok

1|0
    0|0
  • Gayette seviyorm zevksiz kız. Sen sevmeyebilirsn ama saygılı olmak zorundasın.

1|1
    1|0
    • Görüşünü yanlışlıkla begendim :(:( Ahaha hiç şaşırmadım zaten bende ne zaman bitane ergen gelip savunmaya gecicek diye düşünüyordum. Ul*n sesi bile olmayan şarkıları iğrençlik ötesi olan bir kişiye neden saygı duyuyum söyle bakıyım? Hadi yaşı büyük olsa bir madonna falan olsa duyucam da..

• Haksız olunca anca ''he he'' dersin :) Ahaha sen git ve selena gomez dinlemeye devam et küçük ergen seni hadi canım benim öptüm.

• Bende gıcık oluyorum ya. Tamam dinlersin de tapmak nedir ya? Justin bana bir hi bile demedi. s. s ergenlik işte boşver.

1|0
    0|0
  • Bende aynı fikirdeyim . 😡

1|0
    0|0
  • ses olsun görüntü olmasın

1|0
    0|0
  • Bende aynen bide miley gerizekalısı bide ergenuslar ona idolüm demezlermi

1|0
    0|0
Yükleniyor...