Arkadaşlar bunun türkçe meali nedir?

Biri alt yazı geçebilir mi?
Arkadaşlar bunun türkçe meali nedir?

#AlageyikBitches

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• İki kişilik yalnızlık yerine,
    Tek kişilik Yalnızlığı secerim demiş işte..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kafalar paris yine hep asjsd

1|0
    1|0
  • sevmedikten sonra sevgilinin olmaması daha iyi diyor.

0|0
    0|0
  • Çevirmeye üşendim

0|0
    0|0
  • Ben de sevgiliyim derken sevgi sahibiyim diyor. Sevgili yani sevenim yok. Sevgi sahibi olmayıp sevenim olacağına sevgi sahibi olayım da sevgilim olmasın zaten.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı. şimdi mesela türban olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark galdı, o farkda çok güzel oldu. herkesizn hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayrılı işler.

0|0
    0|0
  • Ben sevgi duygusuna sahibim sadece sevgilisizim, sevgilim olup sevgim olmayacagina , sevgi duygum olsun sevgilim olmasin. Zaten oyle

0|0
    0|0
  • Onu anlamaya çalışma o bizden :D yesilimizi verin dünya dursun yıldız ablaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • sevgim var ama sevgilim yok diyo sevgilim olup sevgim olmucana sevgim olsun sevgilim olmasın diyo beyni yanık bu karının

0|0
    0|0
  • bir varsın bir yoksun diyor
    evgilisi olmus ama sevgisi olmamıs anlamında.

0|0
    0|0
  • Yazar burada neyi vurgulamak istemiş :D

0|0
    0|0
  • Anlatim bozuklugunun anasını s... kmis.

0|0
    0|0
  • Anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az.

0|0
    0|0
  • çok sert uyuşturucular bunlar o. O

0|0
    0|0
  • karisik

0|0
    0|0
  • neyin kafası la bu

0|0
    0|0
  • I do now :D

0|0
    0|0
  • yıldız abla gene isyanşarda :D

0|0
    0|0
  • Allah yakınlarına sabır ihsan eylesin durumu çok vahim

0|0
    0|0
  • Bu kadın şizofren değilse bende bisey bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• '' bir ilişki için gerekli sevgiye sahibim ancak sevgilim yok. sevgi içermeyen bir ilişkiye sahip olacağıma sevgi duygusunu yalnız yaşamaya tercih ederim'' tarzı bir şeyler sanırım.. :)

1|0
    0|0
  • bir erkegin sevgilisi olabilirim ama sevgilim yok.. sevgilisi olup aldatan sevmeyenler varken, bende sevgi var ama sevecegim kimse yok. varsın sevgilim olmasın ben sevmeyi biliyorum demiş. ne de güzel demiş.

0|0
    0|0
  • beynim yandi...

1|0
    0|0
  • yalnız oldugunu söylüyor :D

1|0
    0|0
  • Error

0|0
    0|0
  • Alageyik nedir bilmiyorum ama türkçe bir kelime Bitches ise sürtükler demek. Alageyik Sürtükleri diye bir şey çıkıyo ortaya

0|0
    0|0
  • valla okudum anlamadım ne diyor bu kadın

0|0
    0|0
  • Ben de sevgi dolu bir insanım ama sevgilim yok. Sevgilim olup sevgi barındırmamaktansa sevgi dolu olayım sevgilim olmasın ahahaha😂😂😂

0|0
    0|0
  • Anlam veremedim valla :D

0|0
    0|0
  • Anlamadım bir şey :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama sevgim var diyo bu kdr basit :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...