Geberiyorum aşkından...

Allahım öyle çıkmazdayım ki kimse beni anlayamaz. Allahım bilir ne çektiğimi. Onu canımdan öte seviyorum benim tüm servetim yaşama sebebim o .. Biz 3 senedir birlikteyiz birbirimizi çok seviyoruz. Herşey çok güzel başladı ve çok güzel gelişti neticeye varmak üzereyken ailemin karşı çıkması herşeyi mahvetti benim babam 6 sene evvel vefat etti annem bize hem analık hem babalık yaptı . Onu çok severim. Sevgilimi ailemle tanıştırdığım zaman beğenmediler aramızda kültür farkı aile olarak uyuşmazlık vardı onlar daha taşra kesimi biz daha modern bir aileyiz.. Ama benim gözümde yok hiçbirisi. Biz evlenmek istiyoruz annem ya biz ya o diyor. Ben aşkımdan geçemem ama annemin bizi bu yaşa getirene dek verdiği emeği gözardı edemem, çok çaresizim bir akıl verin.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük asklarda asla birlesme olmaz sevenler asla kavusamaz ilerde pisman olmamak icin ailenin sözünü dinle elin adami bulunur ama anne kardes baci bulunmaz bunu öyle düsünmelisin

0|0
    0|0
    • ailemi zaten ölene dek sırtımda taşırım ama ben sevdiğimide ölene dek kalbimde beynimde taşırım

• 5 yıl niye oyaladın kızı aile tabiki önemli ama ailenin önüne geçemeyecekti sevgin yazık etmişsin kıza acıdım

• oyalamadim ona bastan dedim ama sensiz olamam devanm ettirelim dedi noda 5 yil sürdü

Erkekler Ne Diyor 6

• anneni ikna et. hayatın senin hayatın olduğunu ve kendi seçimlerin olduğunu aşılamayaçalış.

0|0
    0|0
  • aılenın sözunudınle bence kızım kultur farkı şimdılık kendını bellı etmez ama az daha işin içine gır o zaman anlarsın aılenın ne demek istediğini

0|0
    0|0
  • Ayrıldıgını soyle ailene. Odana kapan depresyona gir. Sonra intihar numarası yap. Ailen senin için telaşlansın ve senden degerlimi düşüncesine kapılıp izin versinler. Bi filmde görmüştüm.

0|0
    0|0
  • aynı durumla bende karşılaştım , kültür farkı vs aynı sebeplerden ailem kabul etmedi ve hoşlandığım kızdan ayrılmak zorunda kaldım.

0|0
    0|0
    • ben ayrılmak istemiyorum sol yanım acıyor benim

• 6 ay oldu unutamadım henüz

• üzüldüm

• Zor bir durum bence acele etmeden biraz zamana bırakın.. Aileler zamanla ikna olabiliyor...

0|0
    0|0
  • Aileni bu konuda biraz daha ikna etmeye çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şuan yaşadıkların sana toz pembe görünmekte herşey çok iyi güzel gidiyor olabilir ama o kişiyi seçtigin anda ne olacagını bilemessin evlendikten sonra bazı şeylerin degiştigini görüyorum çevrede yıllarca konuşup çoki ii giden evlliklern bi anda bitigini o yüzden sen aileni seç herhangi bi olay kötü bi durum yaşandıgında ilk aileye sıgınırız onlardan akıl alırız onlar yönlendirir neyin dogru neyin yanlış oldugu konusuda fikr beyn edrler.egerki o kişiyi seçersen ailen hiç bi zaman yanında olmayacak seçimini yaptın der ve bu zaman kadarki emeklerinide göz önünde bulundur bedduasınıda alma derim hakları ödenmez anaların

0|0
    0|0
  • ben olsam bu denli seviyorsam bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Tek çözüm anneni ikna etmen olur başka çözümü yok.

0|0
    0|0
  • anneni ikna et

0|0
    0|0
  • ailene onu ne kadar sevdiğini analtmaya çalış ve aranızdaki farkın seni etkileemdiğini felan söyle bu durumu ailene göster ayrılırsan çok üzüleceğini ailene göster o zaman ikna olurlar

0|0
    0|0
  • tabiki de anneni ikna ediceksin ama bagırarak cagırarak yapamazsın belkı sadece gecıcı heves sanıyordur . uygun bir dille konusmak işe yarayabilir

0|0
    0|0
    • ikna olacak gibi değil sevgilimde beni anlamak istemiyor oda üzerime geliyor

• o zaman daha zor sevgılının destegı omalı arkan da bence once ondan basla o zaman

Yükleniyor...