Antika eşyaları sever misiniz?

Kimileri antika tutkunudur. Hatta bir maaşını antikalara harcıyanı tanıyorum.. Peki siz bir eşyaya antika olduğu için milyarlar verir miydiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anneannem vefat ettiği zaman, ona da ailesinden kalmış olan bazı eşyaları ben almıştım. Evimi modern tarzda döşedim ama çalışma odasına girince zamanda geriye gitmiş gibi oluyorum. Bir tane yazı masası, bir tane ayaklı lamba, bir el dokuması halı bütün odanın havasını değiştiriyor.Ama dünyanın parasına da sahip olsam, gidip başkalarının kullandığı eşyaları almazdım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kullanılmış eşyaların üzerine yaşanmışlıklar siniyor, bu yüzden kasvetli geliyor bana, sahiplenemiyorum. En güzeli jelatinini senin açtığın eşyadır.

• para dürtmediği müddetçe öyle birşey yapmam, haa para dürtmeye başlar bi yerde, afedersin tuvalet kağıdının yerini alır, o zaman belki antika merakım başlayabilir..

• Wallahi antika merakım hem var, hem yok. Merakım var ama para verip de almayı sevmiyorum. Zaten elimde antika bir parça var. Seviyem 4 olunca resmini seninle paylaşırım. 1.80 cm boyunda yaklaşık 800 kg ayak tarafında bitişik 2 çocuk bulunan sezar heykeli :))

• mad men izlemenizi tavsiye ederim çok eski değil ama oradaki eşyaların sanki herbiri sanat eseri bayılıyorum onlara.not:1960 lar

• Antika eşyalarda yaşanmışlık vardır, baktıkça içim sıkılır; bunalırım. İlgi alanıma da girmez.. Fakat, klasik otomobillere aşığım. Özellikle Amerikan klasikleri..

Kızlar Ne Diyor 8

• paramı sokakta bulmuyorum ben. gider bir fakire yardım ederim sevap kazanırım en azından

• ben sevmem öyle şeyleri...

• Hoşuma giden herşeye hiç kıymadan paramı harcarım antika veya değil ama özellikle eski kitaplara karşı büyük ilgim var ve antika kolyeler falan da baya hoş

• Hayır aslaaaa ben üstüne para verseler asla antika kullanmam.Hiç sevmem size göre antika bana göre eskidir sadece.Eğer illa eski kullanacaksam da bu benim eskittiğim olmalı.Sevmem öyle...

• Bazi objeler hosuma gidiyor aslinda, ama ozel olarak eski antikalara duskunlugum oldugunu soyleyemem.

• Aslaaa, çünkü hiç sevmem.

• milyoner olsam bile almam

• evet severim ama maaşımı da antikalara ayırmam yani :D

Yükleniyor...