Burada daha yenıyım nelere dıkkat etmelıyım a dostlar?

tesadufen karsılastıgım bı sıte ne yapmalıyım

Güncellemeler:
cıddı samımı dostluklar arkadaslıklar kuramazmıyım yanlız yasadıgım ıcın ıhtıyacım varda

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dıkkate gerek yok dostum durust ve karekterlı ol yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkçe'ye dikkat edebilirsiniz öncelikle.
    Aşağıda yorum yapan arkadaşlar "Nasıl vasat biri olunur?" sorusunun cevabını vermişler.
    Öncelikle şunu hatırda bulundurmakta fayda var: Burası bir soru-cevap sitesi. İnsanlar bilmedikleri herhangi bir konu hakkında soru sorabilirler. Veya sırf insanları düşündürmek için de. Çeşitli amaçlarla sorular sorulabilir.
    Bir sürü saçma sapan, komik olduğu düşünülerek girilen veri var. "Bacaklarım nasıl?" diye kendini ifşa ederek bedenini sergileyen 17-18 yaşlarında insanlarımız var. Aradığınız bu tiplerse onlara ve onların sorularına yoğunlaşın. Ben böyle girdileri gördüğümde inanın acıyorum. Sonra diyorum ki bu mu geliştirecek Türkiye'yi. Bu mu ödeyecek benim vergimi. Bu mu emekli edecek beni ve kendi neslinden büyük diğer insanları. İnsanlığa ağlıyorum.
    İkinci bir kısım bu saçmalıklardan arınıp ciddi anlamda bir yardım arayarak soru soranlar.
    Üçüncü bir diğer kısım (ki ben asıl bu tür insanlara tapıyorum) neyin ne olduğunun çok iyi farkında olan ve "İnsanlar ne biliyor?", "İnsanlar bu konuda ne düşünüyor?" diyerek çeşitli gözlem soruları soranlar. Ne yazık ki yeterince zeki olduklarını düşündüğüm bu insanlar toplumda nasıl az bulunuyorlarsa, bu ortamda da yeterince azlar.
    Sizin karakteriniz ve arayışınız hangisine yatkınsa lütfen onlara yoğunlaşın.
    Siteyi severseniz belki çeşitli gözlem ve araştırmalar yapıp adamakıllı benceler de yazarsınız. Bunu dün burada gördüğümde çok şaşırmıştım, böyle insanlar var olduğunu bilmek bile mutluluk verici. Bkz: www.kizlarsoruyor.com/.../a33444-9-yillik-bir-yolculugun-sonu-14-temmuz-2015

0|0
    0|0
  • Ya neye dikkat edeceksin ciddiye mi alıyorsunuz böyle siteleri gülün eğlenin troll takılın falan ne bileyim xd

0|1
    1|0
  • Kızlardan korunmalısın 🙈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok tehlikeli biryer burasi , yol yakınken geri git..

0|1
    0|0
  • karıların çoğu fake!

0|1
    1|0
  • Bayanlar, bayanlar var onları rahatsız etme çok şikayetçiler.

0|1
    0|0
  • Çok boş insan var onlara dikkat et kardeşim ha bide götü kalkıklara

0|1
    0|0
  • Kizlara dikkat et :) cok yorum yaparsan icinde bogulursun... birde benim sozumun sozune soz soylem :D

tabiki sakaydi

0|0
    0|0
  • takıl kafana göre Dostum.

0|0
    1|0
  • Kırmızı ışıkta dur. Karşıdan karşıya geçerken etrafına bak

0|0
    0|0
  • Buyur site kuralları. Onlara dikkat etseniz yeter sanırım :)

http://www.kizlarsoruyor.com/yardim/paylasimlar

0|1
    0|0
  • Fake hesaplara

0|1
    0|0
Yükleniyor...