Üniversiteye geçtim ama sinema oyuncusu olmak istiyorum ne yapabilirim?

Üniversiteye geçtim ama sinema oyuncusu olmak istiyorum bunu her şeyden çok istiyorum bu bir ünlü olma hevesi falan değil ne yapabilirim?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Radyo televizyon bolumune degil konservatuara gitmen lazimdi ama sanirim baska bir okul kazanmissin. Eger gec kalmissan mujdat gezen kursuna git aktör kursu. Orada egitim alip kendini gelistirirsin

0|1
    0|0
    • Tiyatrodan yükselme şansı ne kadar ki ayrıca müjdat gezen sanat merkezinde artık torpil geçiyor diyolar

• Torpil her yerde var bu meslekte 😊 tiyatro egitimi almadan beyaz perdeye cikman mucize olur, bunun icin cok yakisikli manken falan olman lazim.

• Akademi 35 buçuk sanat merkezi var orası çok iyi mesela ama paralı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Öys falan var o bölümlere girmek içn galiba yetenekliysen dene bence

0|1
    0|0
  • Ben olsam vine çekerdim ama öyle bir hevesim yok..

0|0
    0|0
    • Vine niye?

• Son dönemde vine fenomenlerinin tiyatro amatör oyunculuk vs olmadan dizi ve filmlerde başrol kaptığını gözlemledim de ondan

• Barbaros dikmen falan mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• SAKM MGSM gibi yerlere gidebilirsin ben şahsen üniversitede tiyatro kulübüne gidip bittikten sonra MGSM ye gidip eğitim alacağım. ünlü olmak değil de devlet tiyatrolarında oynamayı falan düşünüyorum inşallah ya da spikerlik

0|1
    0|0
    • Sakm için para ile ilgi gösteriyor diyolar müjdat mgsm de torpil

• neden? kim diyor ki

• bir forum sitesinde görmüştüm

• tiyatro kursuna git hem sosyalleşirsin hemde bir başlangıç yapmış olursun, sonrasında daha profesyonel düşünmek için ilk adım olarak gayet iyi bence

0|1
    0|0
    • Tiyatrolar eskisi gibi ilgi görmüyor artık

• İyide bir geçmişin tecrüben olamadan seni kim niye filminde oynatsin ki? kıvanç tatlitug gibi biseysen varlığın yeter tabi :D

• Sende haklısın

• Tiyatro grubuna yazilabilirsin uninin.

0|1
    0|0
  • Bir kere vücut yapıp forma gir saçına sakalına önem ver ajansa git ve bekle. Tabi bu arada istersen amatör tiyatrom grupları ile takılabilirsin.

0|0
    0|0
    • Neden hep dış görünüşe önem veriyolar tipi iyi ama yüzlerce yeteneksiz oyuncu var

• Welcome to Türkiye

• radyo televizyon bölümüne git

0|0
    0|0
    • Radyo televizyon oyunculuk için değil

Yükleniyor...