Küçükken hangi dizileri izlerdiniz?

Küçükken hangi dizileri izlerdiniz ? Ben bez bebek,Acemi cadı,Sihirli Annem,Çocuklar Duymasın,Arka sıradakiler vs.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Serseri-Acemi Cadı-Bücür Cadı-Hatırla Sevgili-Çocuklar Duymasın-Ekmek Teknesi...sürerde gider böyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maria Mercedes, Marimar, Rosalinda :) ulan küçükken bile yabancı dizileri izlerdim, pempe dizi olsa da :D

0|0
    0|0
  • karaşimşek vardı bizim zamanımızda bide baywatch izlerdim o zamanlardan belliydi zaten benim güzel kızlara olan düşkünlüğüm hahahahah :D

0|0
    0|0
  • hala küçüksün izlediğin dizilere bakılırsa :D Benimkiler:

Power Rangers, Susam sokağı, Kara Şimşek son olarak da Pokemon la bitirdim :D

0|0
    0|0
  • ben ilkokuldayken cumartesi günleri okulda ek ders veriyordu öğretmenimiz bizim ders çıkışıyla ziyaretçiler dizisinin başlama saati aynıydı jenerik bitmeden yetişiyorum. nerden baksan 500 m hem korkuyorum hemde izliyordum. hayatta bu değilmi zaten hem acı çek hem sev

0|0
    0|0
  • bunlar o kadar eskı dızıler degıl sen kac yasındasın :)

1|0
    0|0
  • senin çocukluğun yeni bitmiş heralde :D

1|0
    0|0
    • yooo ben bu dizileri 3 4 yıl önce izliyordum.

• tamam işte 3 yıl önce çocukmuşun :) küçükken demişsinde ondan dedim . sanki aradan 10-20 yıl geçmiş gibi

• MacGyver ' ı izlerdim.

0|0
    0|0
  • ruhsar vardı ben 8 yaşımdayken

0|0
    0|0
  • Alf.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bez bebek acemi cadı falan izlediğine göre yaşın şuan 14 falan.

1|1
    0|0
  • oha küçükken onları izlediysen o zmn sen cidden küçksn... profilinde verdğn 18-24 yaşş maalesef tutmadı.. yakalandınız küçük hanım :D

0|0
    0|0
  • Bizimkiler şahane pazar jetgiller ay savaşçısı...

0|0
    0|0
  • bizimkiler,sıdıka,7 numara

0|0
    0|0
  • süper baba

bizimkiler

evimiz hollywood'da

melrose place

0|0
    0|0
  • süper baba