Kahraman Tazaoğlunun başarılı olduğunu düşünüyor musunuz?

Bir Sabahattin Ali olabilir mi ileride sizce? Ne düşünüyorsunuz yazdıkları için?

Güncellemeler:
Tazeoğlu*

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• evet neden olmasın..

1|0
    0|0
    • Fazla ergenlere hitap ediyor

• her yazarın bir teması vardır.. demek ki o da aşk üzerinde bir tema seçmiş.. hem sen zannediyor musun hiç değişmyeceğini.. mesela dostoyevski yi herkes sever bütün romanlarının güzel olduğunu söylerler ama kumarbaz kitabı tam bir fiyasko ya da elif şafak ın baba ve piç kitabı ödül almasına rağmen güzel değildi..

• Bu benim şahsi görüşüm aşağıda bir arkadaşın belirttiği üzere popüler edebiyatın ürünü oduğunu düşünüyorum. Kişiliğne asla bir lafım yok o başka bir konu :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Şiiri nadiren yazmalı. Onun yerine düz yazılarını şiir tadında yazmalı ve şiir dinletilerinde bunları okumalı. Zaten şiirleri şekil olarak şiir gibi durmuyor. Çok başarılı elbette. Ruhu olan bir adam. Ama malesef modern dönem edebiyatçılarına önyargılı bir toplumdayız. İstiyoruz ki eski edebiyat gelenekleri sürsün. Ama sürdürünce de taklitçi olma ihtimalimiz yüksek tabii.

1|0
    0|0
  • Hayır

#Just.

1|0
    0|0
  • Alakası yok bence. bir de ayrıntılı araştırırsan biraz hırsızlık durumu var o adamın diye düşünüyorum. bir arkadaşım çok seviyordu onu soğutmayı başardım sende soğu :D

0|0
    0|0
  • O adamın adını Sabahattin Ali ile aynı cümlede kullanmak dahi Sabahattin Ali'ye haksızlık. Bak kitap okumak ne kadar iyiyse, kötü yazarları okumak da o kadar tahribata yol açar insan zihninde. Öyle ergen şairlerini okumayın :)

0|0
    0|0
  • Kim o

1|0
    0|0
  • hayır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sabahattin ali ile aynı cümlede kullanmayın şu adamı! sabahattin ali hem fikir hem duygu adamıydı. yahu elif şafak bile iyi yazamıyorken kahraman tazeoğlu kim? tamamen piyasa yazarı. sinirlendim.

0|0
    0|0
  • Ahmet Batman'dan farkı yok bence. Birisi ''Seni Tumblr kadar seviyorum'', ötekisi ''Bir zamanlar benim olan ellerin, şimdi neden ellerin?'' diye cümleler kuruyor. Sabahattin Ali herkesimden insana hitap ederken bu adamları ergenlikten çıkan kimse okumaz, yeni zamanın Cezmi Ersözleri işte. Ancak burada Tazeoğlu'nun Araz ve Başka kitaplarını tenzih ederim, insanda biraz duygu uyandıran kitaplardı

0|0
    0|0
    • Ahmet Batman' a değinmek bile istemiyorum söz çalıyor..

• Kıyaslanamaz bile.

1|0
    0|0
    • Biri Kürk Mantolu Madonna nın diğeri Bukre nin yazarı.. :/

• Benimde öyle? Böyle bir kıyaslamaya şahit oldum sinirlerim bozuldu burdakiler ne düşünüyor merak ettim.

• Saçma ya Bukre tarzı kitaplar çok basit geliyor bana.

• hayır düşünmüyorum :/

0|0
    0|0
  • Hayır. Sevmiyorum o adamı.

0|0
    0|0
    • bende..

• ergen şairi :)

• hayır olamaz tabii ki

0|0
    0|0
    • helal olsun :D Tabi kii olamaz

• e yani sabahattin ali nerede kahraman tazeoğlu nerede, tazeoğlu popüler edebiyatın bir ürünü sadece :D

• abi kitapları çok sıkıcı ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...