Resim ustaları, yetenek sınavlarında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

hali hazırda 1 sene emeklerimin sonucunda , kazanmaya kesin gözüyle baktığım samsun 19 mayıs üni. resim öğretmenliği bölümünü kazanamamış bulunmaktayım. Resim öğretmenliği jurilerinin aslında dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır değilmi ustalar? ; teknik , çizgi ve kompozisyon. ve olabildiğince temiz çizim. Ama sanırım bunu istemiyorlar. Ne yapmalıyım sınavlarda? tekniği bir kenara bırakıp karalar gibi koyulukmu girmeliyim? kurs hocalaramda dokuz eylül resim öğretmenliği mezunları. Senin çizgilerini nasıl keşfedememişler diyorlar. sınava 357 kişi girdi ve ben sınavda 168. oldum. Ben bütün sene çizmediğim kadar güzel çizimler yaptım sınavda ama sonuç ortada. derece beklerken rezil oldum. itirazda etmedim sizce napmalıyım akıl verin. 20 gün sonra bir sınav daha var muğla sıtkı koçman üni. de

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• sırp köpeklerin Bosna'da Müslümanları katledişinin yıl dönümünü nefretle ve beddualarla anıyorum. Sırp vahşetinin şimgesi haline gelmiş Boşnak bir çocuğun annesine sorduğu şu sözü hatırlatmak istiyorum sizlere: Çocukları Küçük Kurşunlarla mı Vururlar anne?
    https://www.youtube.com/watch?v=60qT8cWgCJE

0|0
    0|0
    • Dostum ne alaka bu aoeuda yazıyosun bunu. Bende boşnağı ayrıca

• sadece buraya değil bu gün gün boyu belkide 200 civarı paylaşıma yapıştırdım bu iletiyi. Bosna katliamını unutmasın halkım diye

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• kullanılan teknıklere bakıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...