Ankara'yı gezmek istiyorum, nereleri önerirsiniz?

ankarada yeniyim gezmek tozmak istiyorum ama bilmiyorum acaba vaybee ..dedirtecek bir yer vamı şu ankarada öneriniz lütfen :))

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ankaralıyım 19 yıldır burda yaşıyorum.. Beğenmeyenlere saygı duyarım ama qezilecek o kadar qüzel yerler var ki... Başta Atamızı ziyarete qidebilirsin müzeleri qezip Kocatepe Cami Hacı Bayram qibi yerleri qörebilirsin Ankara kalesinin en tepesine çıkıp eşsiz manzarayı izledikten sonra Atatürk Orman Çiftliğini qezersin kokoreç seviyosan orda yiyebilir ardından Hayvanat Bahçesine qidebilirsin Atakuleyi tek qeçerim qörmeni isterim. Daha eğlenceli bişeyler yapmak istersen Tunalı Bahçeli Balgat Çankaya buralarda akşam qezmesi eğlenceli olur bar pub restaurant kaliteli yerlerdir.. Genellikle her semtte sinema bulabilirsin özellikle AVMlerimiz çoktur Armada Forum Karum Panora Antares Acity Kentpark Bilkent Center Gordion Cepa Ankamall Atlantis şimdilik aklıma qelen avmler.. Nazım Hikmet kültür merkezi ve Müjdat Gezen sanat merkezini qezebilirsin aa Gençlik Parkı ve 19 Mayıs Stadyumunuda qörmeni isterimm.. Ankara pavyonlarıyla meşhurdur o qecelerimizi qörmek istersen Çankırı Caddesi Cebeci Ulus uğra isterim :) Umarım beğenirsin

2|0
    0|0
    • baya kapsamlı bir tarif oldu:) ilgin için teşekürler önerilerin içinde tabiki inş nasip olur bakalım deneyecez :))

• Rica ederim :) Umarım herşey istediğin qibi olur eğlenirsin benm qüzel şehrimde :D

Kızlar Ne Diyor 5

• gezmek için iyi bi yer ama uzun süre kalmak içinse sıkıcı :)

1|0
    0|0
  • Anıtkabir!

0|0
    0|0
  • neresini gezcen ot gibi yer :) birtek anitkabir var :)

0|0
    1|0
  • Anklıyım hıcbıyanı guzel degıl <.<

0|0
    2|0
  • Buz pateni yapabilecegin bir yer var

Ben cocukken gitmistim tam hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hamamönü de güzelleşti git bi çay oralarda da :D

1|0
    0|0
  • biraz ne aradığına bağlı aslında ben kuğulu parkı çok severdim ama yeniden yapıyorlar yıkmışlar güzelim parkı.. hacettepe kampüsü odtü kampüsü tam gezmelik yerler :D

0|0
    0|0
  • ben canakkaleye gitmek isterdim oradaki şehitlerimizin mezarlıklarını savas yapılan cepheleri görmek isterdim elin yabancısı ta ülkesinden kalkıp gelir biz işten güçten fırsat ayıramayız

0|0
    0|0
  • çok kötü zamanda geldin, her yer alışveriş merkezi ve Gökçek Vederson style alt-üst geçitle doldu. 10 yıl önce gelseydin iyi gezerdin, şimdi herkes AVM'lere doluşuyor

0|0
    0|0
  • Güvenpark, Atakule, Tunalı , Bahçeli , Akköprü Ankamall benim aklımda kalan gezilecek yerler

0|0
    0|0
  • Bende ankaraya gitmek ve gezmek istiyorum

1|0
    0|0
  • anıtkabir mutlaka gezmelisin

0|0
    0|0
  • çay yolu park caddesi.

0|0
    0|0
  • Leman Kültür iyidir.