Nerede bu sezon ürünleri?

İki gündür mağaza mağaza dolaşıyorum. Hep aynı şey. "Sezon ürünlerinin hepsi gelmedi. Gelecek efendim." Yeter artık.

Ben alışveriş yapmak istiyorum! İki gündür fıldır fıldır dolanıyorum. Bacaklarımın arkası acımaya başladı artık. Yok yok yok. Ne bir kıyafet, ne de istediğim ayakkabıyı bulabildim :(.

Nerede bu sezon ürünleri? Nerede bu istediğim bot? Delireceğim efenim. Yar bana bir çare.

Taksimi, caddebostanı fethetmiş durumdayım. Düşürebileceğim kaleleri kalmadı. Tek bir parça eşya alamadım.

İlk defa böyle bir şey başıma geldi. Acilen alternatif kıyafet, ayakkabı satan yerler lazım. Mağaza olur, pasaj olur. Hiç farketmez.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kasıma kadar bekle geçen sezonun ürünleri var genelde piyasada onları eritmeleri lazım asıl işim bu bişey biliyozda söylüyoz cık cık cık:)

0|0
    0|0
    • :'(. Neden ben nedeeeen?

• Senle sorunları yok o ürünlerin bitmesi lazım paraya dönmesi lazım napolyon ne demiş pere pere pere

• İnternetden sipariş ver,kendini yorma o kadar

0|0
    0|0
  • aynen. Sadece sen değil ben de öyleyim. Almak istediğim bazı şeyler var ancak şuan mağazalar hala sezonu açmış değil. Kot alıcam eski şeyler, ayakkabı alıcam eski şeyler. Yok yani. Lacoste'un bir yılda 2 kez açılan indirim mağazasına da iş dolayısıyla gidemedim. Kaldık öyle ben de beklemedeyim

0|0
    0|0
    • garip. istanbul'a mı has bu durum

• Ellerindeki mallar bitmeden sezonu getirmiyor köftehorlar. Agresif ve kompleksliyim şu an :).

• aynen öyle ellerinde mal patlamasın diye son yüzde 50 indirim son üzde 70e varan indirim gibi pazarlama politikaları. O değil de lacoste kaçtı ben en çok ona yanıyorum.

• acele etme bence...sırf almış olmak için alınmazki

0|0
    0|0
  • istinyede park ta sezon çoğu yerde açıldı...

0|0
    0|0
  • Gelene kadar bekle ölmezsin merak etme.

0|0
    0|0
    • Öleceğim. Alışveriş yapmam lazım :). Hiç kıyafetim yok. Çuvalla gezerim bak.

• Bak şöyle yap.Bunlara gebe kalıp elbise gelmesini beklemektense kendin elbise tasarla ve dik kumaşı her türlü bulursun sezonu falan olmaz.Hem bunlara verdiğin paralar sana kalır.

• zara var mango var polo var takıl bi tanesinde koca bagdat caddesinde nasıl bulamadın yaa:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• frankfurt'a gel, burda boool boooooooool sezon ürünleri var, biz arkadaslarla bayram ediyoruz resmen :D

0|0
    0|0
  • Ben Turkiyeye tatile gelcegim tatillik hic birsey bulamadik! Sen benim bulundugum yere gel kisliklar diz boyu tepedede gunes...)))

0|0
    0|0
  • İstanbul'u bilemem ama Ankara'da yeni sezon açıldı :)

Derimod, Zara, Berksha, Mango. Hepsi yeni sezonlarda. Markaların şehir ayrımcılığı yapacağını sanmıyorum, istersen mail at iletişim bölümlerine, geri dönerler gibi

0|0
    0|0
    • Birkaç güne Ankara'dayım :). Burada da açıldı da hep kısıtlı kalıyor. Ben daha çok alternatif mekanlar falan duymayı bekledim soruyu sorarken. Misal şurası var. Orada kesin bulursun gibisinden. Bildiğim yerlerle yetinemedim :).

• Kredi kartına karşıyım :). İnşallah bulurum kuzum ya.

• çbd kız caddebostan dıyor sen maltepe pazarından bahsedıyorsun karuma doğru yollayın :)))

• senin acil bir paris turu yapman sart:)

0|0
    0|0
    • Ben çok ciddiyim :). Alışveriş yapmazsam depresyona girerim. Sonra uğraşırsınız benimle :).

• bende öyleydim ama artik kendime dur dedim:)

birde marka aliyorum kalitesiz almiyorum

• İstanbul'da yaşamadığım için alternatif bir önerim olamayacak ama soruyu görünce çok şaşırdım açıkçası. buralardaki mağazalar da hep yeni sezon ürünleri satıyor yahu. :)

0|0
    0|0
    • Elbette var ama hep kısıtlı. Şöyle içinde kaybolacağım cinsten mekanlar istemiştim :).

• Aman bilme zaten. hiç hoş değil hani. :)

• :).

• sen sezona mağzalardan önce daldın o vakit.:) Ya bu kadar abartma .

arayonca zaten hiçbişey bulunmaz . Sen sadece gezmek için çık ozman rahat rahat bulursun istediklerini

0|0
    0|0
  • Canım henuz piyasada yok indirim ama markafoni ye ugrayabilirsin :)

0|0
    0|0
    • İndirim aramıyorum. Sezon ürünü arıyorum. Doğru düzgün hiçbir şey yok mağazalarda.

• yok mu sezon ürünü o sitede ? henuz bulamassın, ekim gibi geliyor sanırım.

• markafonı ye bak güzel şeyler var bn alış verişimi ordn yaptım

0|0
    0|0
Yükleniyor...