Kitap içerigi satsam?

kitap yazdım bıttı daha hıcbır yerde yyınlatmadım ya da göstermedım dırek bu sekılde satsam alan olu mu kı?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Seen böyle mı kitap yazdin

0|0
    0|0
    • acl paraya ıhtıyacım oldu bekleyemem cıkıp gerı donusunu

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitap içeriği satmak nedir? Kitabı satmak için çeşitli prosedürler var. Basım, dağıtım, telif vs. uğraşmanız gerek. Ama önce birkaç yayıneviyle görüşmelisiniz. Siz yayınevi ve bu prosedürleri araya sokmadan mı kitabın içeriğini (neyse artık) satmak istiyorsunuz?

0|0
    0|0
    • telif hakkını verıcem tabıkıde alan kısıye sadece basım vs ıslerını yapmıcam cunku acıl nakıte ssıkısıklıgım var

• Zor biraz bence Türkiyede kitap okuyan mı var ben 4. sınıfta bıraktım okumayı mesela :Dd

0|0
    0|0
  • olmazz

0|0
    0|0
  • Watpad de yayinla

0|0
    0|0
    • ne yararı olacak bana acıl lazım wadpate yukcemde ucretı kısmına koyucam bırıerı farkı navıp satın alacak

Erkekler Ne Diyor 1

• Kim hiç tanımadıgı birinin kitabına para versin ki sen kendine sor bu soruyu

0|0
    0|0
    • Bütün yazarları tanıyor musunuz?

• Ahahah laf sokmayıda ögrenmiş :) canım acıdım neyse cevap vermeye tenezzül etmiyorum :) sonunada snn gibi ekleyim ''caktı'' :)

• :) verecek cevabın olsa susacak kadar acız degılsındır dıye dusunuyrum :) evet ''ÇAKTIM''

Yükleniyor...