Sizce şiir kitabı çıkarmalı mıyım?

Büyük miktarda şiirim birikti. Hepsini derleyip kitap 📚 çıkarmayı düşünüyorum. Sizce çıkarmalı mıyım?

Örneğin şu şiirimi inceleyebilirsiniz..

sen KİMSİN?

Leyla'yı öldürdü gözlerin

yaktın, geçtin Aslı'mı

Şirin'liğin aşılmaz dağ

gülüşün Züleyha

vacib oldu mecnuna sevda..

Mihrimah sultanın omzunda (!) #eneskeskin

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum çok masraf etmeniz gerekiyor. Bence bir süre için erteleyin bu süre zarfında kendinizi de geliştirmiş olursunuz.

0|1
    0|0
    • Ne kadar masraf?
      diğer şiirlerimi okudunuz mu?
      Bir yol haritası çizin.
      Ve daha önce siz düşündünüz mü?

Http://www.instagram.com/bysharp hesabıma bakabilirsiniz.

• En iyi bilgiyi yayınevinden alırsın. Bir de her yayınevi basmak istemez, kimisi dolandırır falan. Bildik tanıdık biri varsa önce onlarla bir konuş ama hemen tamam basalım deme. Emlakçı mantığı gibi. Diğerleriyle de görüş. Bir arkadaşım var bir ay önce kitap çıkardı yakalayabilirsem ne kadar masraf yaptığını aşağı yukarı öğrenebilirim. Tam prosedürünü ben de bilmiyorum. Şuraya bir bak istersen: www.frmtr.com/.../...2-kitap-nasil-cikartilir.html

• Teşekkürler çok iyisin. Ben zaten araştırıyorum da. Ama daha kapsamlı olmasını istiyorum. O yüzden. Yoksa üç beş tane teklif geldi. Ama güvenmedim. bir yer vardı iyi teklifle geldi ama kağıt kalitesi çok kötü idi. bir de tasarımı kendisi yapmak istedi. Olmadı. Anlaşmak zor görünüyor. Ama bakacağım.. Benimle irtibata geçebilirsen sevinirim. Http://www.facebook.com/bysharp23

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...