Tango kursları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tango kurslarına gitmeyi düşünüyorm farklılık olsin diye burda erkek olarak karşı cinsle dans etmek isterim ama öyle öküz öküze erkek erkeğe dans etme oranım nedir? hatta olursa sevgilide düşürmek isterim ne dersiniz stres atmak için iyi bir yol mu :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşım kadınların daha çok sayıda olduğu erkeklerin zorlandığını . Atıyorum bir erkeğe 5 kadın . Hepsiyle bütün ders boyunca sen dans etmek zorundasın.

yani korkma düşündüğü gibi olmaz ama bu kadınların hepsinin senin hayalindeki gibi olmama olasılığını da düşün derim :))))))))))))))

0|3
    0|2
    • yani çirkin kız mı

• ya ne alaka yaşlı olabilir ,şişman olabilir, kokuyor olabilir bu erkekler içind e geçerli

güzellik yarışmasına katılanlar kursa katılacak diye bir kural mı var ;)

• yapma ya ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Tango ve salsa kursuna gittim gerçekten çok eğlenceli oluyor gitmelisin.

0|0
    0|0
  • tango yu tavsiye ediyorum kesinlikle gidip öğrenmelisin :) bayan olur merak etme

0|0
    0|0
    • kız erkek oranı ne nasıl oluyor

• ben kurs ta değil üniversitede öğrenmiştim ama arkadaşlarımdan duyduğuma göre kadın yoğunluklu.. bir erkek bir kadın hoca oluyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben gitmiştim bikaç ay önce bıraktım.. .. Seni bi erkekle dans ettirmezler merak etme. Dans hocasıda söylüyor zaten bunu..

Bu arada bizim grupta 3 bayan vardı. Tek erkek bendim.. Bu tür dans kurslarına daha çok bayanlar geliyor..

Ben sevgilimle gidememiştim.. Ama eğleniyoduk orda tanıştığım partnerim eğlenceli bi kızdı. bi 6 ay gittim sanırım ne öğrendim dersen ? Pek bişey öğrenemedim ama eğlendim, güzel arkadaşlarım ve asla unutmcm anılarım oldu

0|0
    0|0
  • tango kuslarini gitmeni tavsiye ederim

hatta bazi tango kurslari erkekleri neredeyse ucretsiz alacak

tango ogrenmek isteyen o kadar cok kiz varki ama erkek yok

hem orda ortamda yaparsin :)))

0|0
    0|0
    • bende bunu anlattım ama arkadaş eksilemiş beni :)

• @ikrar seni anlayamamis demekki :)))

neyse bosver takma kafana

gizli kullanici olma avantajini yasiyor basiyor eksiyi :((

• valla ben de öğrenmek istiyorum ama ücreti nedir acaba (mini bir soru açmış olalım)?

0|0
    0|0
  • salsa kursunda daha çok hatun olur.

0|0
    0|0
  • dans çok hoş ve estetiktir,oralara gidersen sevgili düşürme tabirini kullanmamayıda öğrenirsin en azından...

0|0
    0|0
Yükleniyor...