Siccin 2 filmine giden var mı? Nasıldı? Beğendiniz mi?

Ben dün gece son seans akasya cinemaximumda izledim gece gittim belki uyutmaz da korkutur diye ama film bildiğiniz dram filmi, korku sahneleri de komedi gibiydi bir güldüm bir hüzünlendim ama korkmadım sizce de saçma sapan bir film olmamış mı? 1. film daha iyiydi bence. Gitmeyen arkadaşlar hiç boşa gitmesin bence saçma sapan olmuş ve filmin finali gerçekten tam anlamıyla apayrı bir saçma olmuş benim gibi düşünen arkadaşlar var mı? Veya siz nasıl düşünüyosunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu tarz saçma sapan filmlere gideceğime şirinleri izlerim daha iyi :) Korku değil bildiğin komedi yapıyorlar

0|0
    0|0
    • aynen çok saçma geldi bana bilmiyorum korkan olmuşmudur ama salonda hep güle güle izledim çıkanda da hiç bişey hisetmedim hatta bu filme giderek kaybettiğim zamana yandım film dediğin 1 hafta 1 ay etkisinde bırakmalı rüyalarına girmeli gerçek hayatta gözünün önüne gelmeli evde tek kalmana müsade etmemeli bence :) :) :)

• Umarım beğenirsin

• umarım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• günaydın kardeşim neden korku değil çünkü türk yapımı türkler bu konuda film konusunu beceremiyorlar yabancılar on numara grafik korku filmleri harbiden korkutuyor türkler grafik düşük komik sahneler yabancı izle

0|0
    0|0
    • bilmem yabancılarda yaratıklar falan çıkıyor onlarda saçma geliyor korku filmini ani ve yüksek sesle olup biteceğini düşünüyolar bence görsellik daha önemli o görülenler unutulmamalı hatta 1 hafta 1 ay etkisinde kalınmalı , yabancılardaki yaratık vs kesmiyor inli cinli olsun ki bildiğimiz efsane hikayelerin etkisiyle bizleri korkutabilsin diye düşünüyorum

• hımmm anladım zevk meselesi kardeşim :) güzel yorumların için teşekkür ederim :)

• 1. Filmin finalindende mi kötüydü adamlar resmen dalga geçmişti seyirciyle sanki biz bilmiyoduk mevzuyu :) zaten tek etkilendiğim sahne teyzenin sahneleriydi...

0|0
    0|0
    • :) :) :) biliyorum 2y izledin mi ama emin ol 2 ondan beter ben hiç beğenmedim çok saçma geldi ve kaç günden beri onu bekliyoduk ev arkadaşlarımla frağman ve bahsedilenler kadar olmadı beklentilerimizi karşılayamadı bence

• Hiç izlemiyim o zaman zamanımı Boşa harcamıyım :)

• aynen kardeşim bu yönetmenden artık bişey çıkmaz diye düşünüyorum , zamanına yazık boşver zaten piyasaya internete falan düşünce tekrar açıp izleyebilirsin o zaman sende görürsün saçmalığı :)

Yükleniyor...