Kapat

Sizce de Game of Thrones şişirilmiş bir balon değil midir?

Bu kadar slowmotion bir dizinin fenomen olmasi gercekten ilginc. Hanelerden ikisinin background u. fena degil ama gerisi bosluk doldurmaca. kitabi guzelmis falan gibi argumanlarin ici bos cunku kitabini okumuyoruz dizi izliyoruz. Her sezon bir iki headshot la kurtarma cabalari. Kisacasi overrated.

Game of thrones fanlari cekik goz gormus ulkucu mod on..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel dizi ama ben de abartıldığını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Piyasadaki çoğu diziden kat ve kat iyi olduğunun tartışmaya açık olduğunu düşünmüyorum. Adamlar 10 bölüm çekiyolar. Kalitesiyle çekiyorlar. Diğer çoğu dizi tam sezon çekip (22 bölüm civarı) saçmalamıyorlar. Fantezi türünü sevmiyor olabilirsin, saygı duy.

0|1
    0|0
    • neye gore kaliteli. Costume designer vs tamam oyunculuklar tamam ama izlerken bayiyor kabul et. Ayrica kotu dizi demiyorum overrated

• Genelde son 3 bölümle kapatıyorlar dizinin yavaşlığını, sana göre kardeşim

• dizi izleyemiyorum. izlerken içime garip bir sıkıntı doğuyor. gına kapıyı çalıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Alakası yok zevk meselesi hanedanlıkları senin zihnine daha da çok işliyor olayların yavaş olması gayet normal

0|0
    0|0
  • aslında insanların bu kadar beğenmesinin sebebi bir dizi için 5 film bütçesi kullanılması haliyle efektler çekimler çok kaliteli o bile etkiliyor insanı hikayeden bahsetmedim bile

0|0
    0|0
  • Game of thrones gelmiş geçmiş en iyi dizi. Her açıdan. Bu yüzden şişirilmiş balon falan değil. Nasıl lord of the rings film dünyasının şişirilmiş balonu değilse got aynı şekilde.

0|0
    0|0
    • gelmis gecmis en iyi dizi ha kac dizi izledin kekos

• Lost ve Prison break ilk sezonuyla beni dumura uğrattığından beri tüm kaliteli dizileri takip ederim. Game of thronestan bahsediyorsun burada. Aç bak bakalım öyle savaş sahneleri, romantizm fazla sırıtmasın diye aralara dolu dolu katılmış realizm ve içi dolu dolu onlarca karakter hangi dizide var başka. Cümlenin sonuna hakaret koyan bir herifle tartışmaya girmek cidden saçma o yüzden konuyu burada kapatıyorum.

Yükleniyor...