Fala inanır mısınız? kahve falı? kime baktırıyorsunuz inanıyorsanız?

fala inanma falsız da kalma demişler inanıyor musunuz kahve falına inanıyorsanız da nerden ve kime baktırıyorsunuz falınızı?

Güncellemeler:
soru tutmadı ya çok az cevap veren kişi var :((((

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Gayb'ı Allah'tan başka kimse bilemez asla bakmam!

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kahve falı yalandır bu bir gerçek zaten dinende haram yani

0|0
    0|0
    • dogrudur :) kuranda falla ilgili bir ayet var mı?

• Tabii var dinimizde kimse kafasından birşey söyleyemez herşey yazılı yani kuranda fal olarak geçmiyor fakat büyü olarak geçiyor yani sonuçta gerçekten bu işi becerenler büyü gibi oluyor geleceginden haberin oluyor sonucta yani Kuran okmuyosun sanırım kuranı bir ders kitabı olarak gör nasılki bir dersten geçmek için o dersin kitabını okuyoruz kuranıda okursan dünya sınavından rahat geçersin :))

• yoo okuyorum tabikii sadece kuranda gecip gecmediğini bilmiyodum sordum...

• Kahve 20 lira fal bedava

0|0
    0|0
    • bak bana :D

• bakıcaksan içiyim :D

• ama bedava :D

• Pek inanmazdım aslinda. Ama yıllar önce izmirde bir teyze bakmıştı. Adını hatırlamıyorum ama kafası hafif gidikti
    Valla ne dese çıktı hala saskinim

0|0
    0|0
    • :D doğrudur :D ne dedi mesela merak ettim :) biraz bahseder misiniz özel değilse :)

• Iş ile alakali gelismeler. Yaşayacağım şehir, ileride geçireceğim kazadan tut neremin kırılacagina kadar :) ilerde tanisacagim bir bayandan bahsetti bu kisinin adinin baş harfinden , o kisiyi cok sevecegimi ve en büyük yanlisi ondan gorecegimi vs vs. Hepsi tuttu ilginç bir sekilde

• İnanmam inanlara gülerim ama güzel bir para kazanma yöntemi bu gidişle falcılığa başlayacağım sonuçta kadınlara duymak istediklerini söylemem yeterli sonrasındaysa paramı alır kadınlar üzerinden nasılda güzel para kazandım diye dalga geçerim.

0|0
    0|0
    • ahahahah :D yapma be günahtır...

• Okuyorum ve paraya ihtiyacım var sanırsam kadınlar bana yardımcı olabilirler :D

• fala inanma falsız kalma demişler ben hanıma 2 yalan atarım hanımda bana :D eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • ya bende bazen bakıyorum sonra geceleri başım çok fena ağrıyorya çıkıyor mu konusu belli olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu fal bakanlarda bir hava varki sorma gitsin bak diyosun nazlanıyor sanki zor bisey istedik al salla birkaç bisey isteneyse ben kendi kendime sallarım uğrasamam kimsenin nazıyla hıhh

0|0
    0|0
  • bir ara manyak gibi baktırıyordum, hala her gün kahve içer kapatırım ama gram inanmıyorum. fal bakmaktan da anlarım. klasik cümleler, herkesin başına gelecek olaylar söylenir ve esasında büyük günahtır.

0|0
    0|0
    • Aynen ya :( ama insan duramıyor baktiriyor merak ediyor :)

• Kendime. d

0|0
    0|0
  • Valla o an kime denk gelirse. En son @aslidsahin baktıydı

0|0
    0|0
  • Çok saçma ya

0|0
    0|0
  • inanmıyorum baktırmıyorum ama bakıyorum :D

0|0
    0|0