Kore Dizisi Önerileri?

Merhabalar efendim, en son Empress Ki'yi izledim hala içim buruk :( , yeni bir Kore dizisi arıyorum onun yerini tutacak. Şöyle romantik veya dram ağırlıklı olursa iyi olur onun dışında her hangi bir kategoriyi de tavsiye edebilirsiniz. :)
*Not BOF olmasın lütfen kaç kere izledim. :D*

Güncellemeler:
Azcıkın dizinin konusunu da yazıverirseniz çok iyi olur. . D

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Rüzgarın Krallığı ama bundan önce Jumong izlemelisin Rüzgarın krallığından önceki dönemi anlatıyor.

0|0
    0|0
    • Han impartorluğunun zülmü ve baskısı sahte din adamları , ve halk mücadelesini konu alıyor efsanelerle bir birlerinin devamı diziler.

• ama hepsinden önce mutlaka jumong izle bazı olaylara bakış açın değişir :) asıl başlangıç ilk tarih o sırasıyla çekilmiş diziler aslında :)

• tamamdır tekrar teşekkürler ^^ :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Playfull kiss izlemiştim, bir daha hiç kore dizisi izlemedim. Aşırı duygusal.

1|0
    0|0
  • Jackie Chan bitirim ikili olur mu? :/

0|0
    0|0
  • boys over flower izle. :D tamam tamam

My Fair Lady i izle. Bir uşak (Erkek) birde şımarık zengin kızı var. uşak kızı adam ediyor.

0|0
    0|0
  • Sonra dovmesinler :p

0|0
    0|0
  • spartacus bence..

0|0
    0|0
    • Spartacus? Kore? Peki :)

• Yok canım biliyorum o diziyi hatta bitirdim bile. Kore başlığının altına yazınca öyle dedim kusura bakılacak bir durum yok 😄

• şaka niyetiyle söyledim sen peki diyince belki bilmiyon diye kıyamadım madem öyle sevindim :)

• City Hunterı izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• City Hunter

KONUSU ; Lee Yoon Sung (Lee Min Ho) henüz bir aylıkken ölen babasının en yakın arkadaşı tarafından kaçırılır ve babasıyla birlikte ölen 20 askerin intikamını almak için eğitilir.. 17 yaşındayken tüm bunları öğrenir ve bambaşka bir insan olmak üzere kendini geliştirir. Yıllar sonra mükemmel kariyeriyle ile Seul’e dönen Yoon Sung uzman olarak Choong Wa Dae’de çalışmaya başlar fakat asıl görevi çeşitli yasadışı suçlara da bulaşmış olan 5 kişiden babasının ve Nampo Limanı’nda ölen askerlerin intikamını almaktır..

The Heirs (Kesinlikle izle.)

Konusuna herhangi bir blogtan bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • to the beautiful you :D

0|0
    0|0
  • 49 daysi izle

0|0
    0|0
  • Man From The Stars bunu kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • Love rain? 😃😃