Bu kadar çirkin bir köpek gördünüz mü?

Wikipediada gördüğüm bir köpek, uzakdoğu ırklarından biriymiş
iğrenç bu ne!
Bu kadar çirkin bir köpek gördünüz mü?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Guldum goruncr kahkaha aticak gibiyim hatta 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu köpeğin neresi iğrenç arkadaşım tüyleri biraz kötü göstermiş o kadar düzgün bir şekilde kestiğin zaman ne kadar tatlı bir köpek olur o

0|0
    0|0
  • İlginç :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç bir canlıya hele ki hayvanlara çirkin diyemezsin. Pekinez cinsi bu, saraylarda bakılan bir köpekti zamanında, kıymetlidir. Tüyleri çok uzun olduğundan bunun sana öyle gelmiş, normalde böyle oluyorlar,

http://i.hizliresim.com/EYGabg.jpg

0|1
    0|0
    • realist olmak gerek
      pekingese tüyleri uzarsa çirkin oluyor. ezik insanlar gibi her şeyede güzel denmez

• rahatsız olduysanız kusura bakmayın ben düşüncelerimi direkt söylüyorum. hayvan sevgisini uçlara taşıyıp mantık dışına çıkmaya gerek yok. benim dedem sokak köpeğini ''çirkinim'' diye sevip yemek verirdi. çirkine çirkin denmesinde bir sakınca yoktur

• Dedenin 'bak şu çirkine' şeklinde ki sevme şekli ile senin 'ıyy bu ne iğrenç!' şeklinde ki söylemin çok farklı cici kız. Eziklik falan nedir? İstediğini söyle fakat kelimelerine dikkat et. Hayvan sevmeyenlerin insan sevebileceğini hiç sanmıyorum. İyi akşamlar.

• Hayir görmedim. :D

0|0
    0|0
  • Sensin çirkin.

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Senin karakterde iğrençmiş, güle güle kullan. Onu da ALLAH yarattı!

0|0
    0|0
    • güzeli de çirkinide yaratan Allah dır. çirkin ise bunu söylemek kötü değil

• Tovbe bismillah host

0|0
    0|0
  • Hahaha çok çirkin :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...