Sanatçılarımızın değerini ne kadar biliyoruz?

Karnı büyük obur dünya!

Şu habere bir bakın
NBA LİVE

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizimkiler anca Hadisenin falan değerini bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şuanda herkes Türk sanatçılardan Hadise dinler Murat Boz dinler. Niye çünkü onlar tanınmış kişiler. Yabancılar bile bizim ilgi görmeyen sanatçılarımızı ilgi ile dinliyorlar. Mesela Elijah wood Hobbit Yüzüklerin Efendisi gibi büyük filmlerde oynamış bir oyuncu ama Barış Manço Selda Bağcan gibi Türk sanatçılarının albümlerini satın alıyor buda fotoğraf; http://i.hizliresim.com/g5N9Z3.jpg

0|0
    0|0
    • Elijah Wood'u tanırım. Yüzüklerin Efendisi'ni de izledim. Bunu görmek güzeldi gerçekten :)

• Ya ben zaten Türkçe şarkı pek dinlemem. Bu tür insanları görünce iyice hevesim kaçıyor..

• Takma onları boş ver

• Ne yazık ki bilmiyorlar çünkü youtube a girildiğinde en rahat hangisine ulaşıyorsa onu dinliyor yani tüketmeye dayalı arayış yok merak yok bu hayatımızın her alanında böyle ne yazık ki ve o tip insanlara bunları söylediğin zaman senin normal olmadığını düşünüyorlar çünkü aklınca 'herkes'aynı şeyleri dinliyor neden ben uğraşıyorum bir şeyler bulmak konusunda deyip işim içinden çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • Ben şarkı söylemeyi sanattan saymıyorum dolayısıyla bir eser ortaya koymayanda gözümde şarkıcı olarak kalıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...