En beğendiğiniz, kesinlikle bu okunmalı dediğiniz kitap hangisi?

arkadaşlar en beğendiğiniz bu kesinlikle okunmalı dediğiniz kitap hangisi? Kitap önerilerinizi bekliyorum :D

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Tess gerritsen in kitapları.. eğer tıbbi gerilim ilgini çekiyorsa

1|1
    0|0
    • ooo adamın dibiiii... Hastasıyım o kadının.. Bütün serisini bitirmeyi düşünüyorum. Sen adamın en dibisin :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Yalnızlık mevsimi veya incir kuşları..

0|1
    0|0
  • küçük mücizeler dükkanı çok güzel ve akıcı bir kitap ama okur musun bilmem..

Tanrı tedbil-i kıyafetler dolaşır kitabını okumayı çok istiyorum güzel bir kitaba benziyor onada bakabilirsin.. empatiyidie çok sevmiştim

0|1
    0|0
  • OLASILIKSIZ. Kitabın babasıdır kendileri.

1|1
    0|0
    • kesinlikle:)) en az 8-9 kitabını okudum mükemmel ötesi böyle roman görmedim ya .

• hadi ya :D çok büyük bi kayıp değil gerçi,yabancı yazarlar daha iyi yazıyorlar bu bi gerçek. Ama Elif Şafak-iskender i okumalısın bence sende. :D yani Elif Şafakın her eserini okuyabilirsin. Bi erkek olarak Elif Şafak'ı çok beğeniyorum.

• yaa sıkıntı şu ki ben aşk,romantizm falan pek sevmiyorum. O yüzden okumadım Elif Şafak hiç. Belki de ön yargı bilemiyorum (:

• pirayeee mhiş bi kitappp :) eğer polisiye okumayı seviyosan yaşamak için kaççç bu da gzel bi romann

0|1
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu - Bambaşka

0|1
    0|0
  • Aklindan Bir Sayi Tut.

0|0
    0|0
  • altın pusula 3 lemesi

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları serisi..

0|0
    0|0
  • Hayata yön veren sözler :)

0|0
    0|0
  • Baba öldüğünde ağlamadım diye bir kitap varmış okumadım ama çok methediyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Michael Ende - Momo

Cemal Süreya - Bütün şiirleri

George Orwell - 1984

Halil Cibran - Ermiş

Ahmet Altan - Geceyarısı şarkıları

0|1
    0|0
  • Nazan Bekiroğlu-Lâ

Amin Maalouf- Semerkant

Adam Fawer- Olasılıksız

İskender Pala- Babil'de Ölüm İstanbul'da Aşk

Ayşe Kulin-Adı Aylin

İyi okumalar ;)

0|1
    0|0
  • olasılıksız, empati, açlık oyunları serisi, ejderha dövmeli kız serisi, bir çift yürek, istanbl hatırası-sultanı öldürmek, grange serileri vs vs

0|1
    0|0
  • murat menteş kitapları

0|1
    0|0
  • OLAKSILIKSIZ tavsiye edebilirim...Okuyucuyu alıp götüren bir kitap , sonlarına doğru ahh keşke bitmeseydi diyebileceğin bir kitap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...