Merak ettiğim önemli bir konu?

Türkiyede passengeri benden başka dinleyen var mı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• adamın bı sarkısını youtubeda 676 mılyon kere ızlemısler turkıyenın %10 uda bu sarkıyı dınlemıstır kesınlıkle

0|1
    0|0
    • haklısın ama sadece onu dinlemişlerdir

• turkıyede benden baska dınleyen var mı demıcen o zaman, benım kadar seven var mı dıcen koçç :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• ulan sanırsın underground grup soruyo, radyoda bınlerce kere caldı bu parca. youtube vıdeosunu actım sımdı, adamlar 675mılyon kere ızlenmıs. sen gelmıssın turkıyede benden baska bılen var mı dıyosun, ironıksın (!)

0|0
    0|0
    • adamın bir şarkısı 675 milyon ama en çok tutan ve ondan sonra dinlenmeye başladı peki diğer şarkıları neden 2 milyom veya 3 milyon? bu durum ironik değil sadece gerçekden iyi kişiler dinlenmez irem dericin bir şarkısı 130 milyon olmuş ergen şarksı işte ayrıca gerçekden passengeri bayadır dinliyorum sokakdan çalmaya başladı şimdi her ülkeye konser vermiyo türkiye bir oyuncu oluyosun bir model sonra şarkıcı böyle şeymi var? ayrıca undergrond değil western yapıyo emn benden sonra merak edip bakdın şimdi gir passenger live conser yaz 40 dk lık video var izle anlarsın belki

• Senden duydum (((

0|0
    0|0
  • yok one

0|0
    0|0
  • ben bılmıyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...