Kitap okur musunuz? Peki okudugunuz kitaplardan begendiklerinizin ozetini cikarir misiniz? Kimler kitap kurdu?

Gencler baslikta da okudugunuz gibi. Kimler kitaplari cok seviyor? Onsuz yapamam diyor? Bu teknolojiyle kusatilmis dunyada kimler televizyon veya bilgisayar yerine onlara daha cok vakit ayiriyor? En azindan bunu istiyor?
Bide okudugunuz kitaplarin ozetini cikardiginiz bir defteriniz var mi? Iste birisi tavsiye kitap istediginde falan bir sayfasini cekip yollayabileceginiz?
Simdiden kolay gelsin ^^

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sözlük yazarıyım ve kitap okurum. okuduğum kitabın özetini yazmam ama ufak alıntılar, kitap hakkındaki görüşlerimi yazarım.

0|0
    0|0
    • en azından kültürlüsün.

• övdün mü sövdün mü belli değil ama bence iyi bir okuyucu özet yazmaz. ana fikir yazar yazmak isterse. kitaptan öğrendiğini yazar. katkıları yazar. hisleri yazar.

• Yaşanmışlıklarını yazar herkes. İçinde kalanı belki de. Onları okuruz bizde. Kitap okumak büyük iştir aslında. Onlarında yaşanmışlıklarını yükleriz kendimize. Peki neden özet yazarak, eleştiri yazarak onları dışarıya atmayalım? Hissettiğini yazmak bu, sanırım.

• Özet çıkarmam ama satın almadığım kütüphaneden okuduğum kitaplardan içinde hoşuma giden cümleleri yazarım ve ara ara bakıp kitabı hatırlarım.

0|0
    0|0
    • Ben kutuphaneden kitap alinca icine hediyeler koyuyorum ^^ bulan insan mutlu olsun diye

• Bulacaklarini dusunmuyorum pek. Zaten kutuphanede kimse isini adam gibi yapmiyor bile ^^

• Çoğu kütüphane öyle :(

• Beyoglunun en guzel abisi kıtabı şu an elımde 😏 onu okuyordum buraya girdim yıne daldım

0|0
    0|0
  • çok okurum ama özet gibi bir şey çıkarmadım şu ana kadar biriktirme gibi huyum var kitapları

0|0
    0|0
    • Evde ucuncu kitapligi doldurmaya basladim ^^ bide kimseye vermem kitaplarimi okumus bile olsam, oyle garip bir huyum vardir.

• aynen bizim evde koridor boylu boyuna zaten kitaplık ve ben de çok paylaşımcı sayılmam. başkalarının benim kadar kitaplara değer vermediğini düşündüğümden sanırım :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...