(Videolu) Arda Kural'ı hatırlıyor musunuz?

Kendisi leonardo Di Caprio'ya olan benzerliği ile ünlüydü. Emret Komutanım, Lise Defteri gibi dizlerde oynamıştı.
Yakışıklı çocuktu üstelik. Bir aralar depresyona girdiğini duymuştum.
Son halini gördüm az önce.
Cidden çok üzüldüm. Konuşmalarına bakınca psikolojisinden biraz da olsa haberiniz olacaktır.
Kim olursa olsun, bir insanı bu durumda görmek çok üzücü.
Ben şahsen üzüldüm.
Umuyorum toparlar kendini.

(Videolu) Arda Kural'ı hatırlıyor musunuz?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Psikonevrotik bir dönem geçiyor sizofren denilemez. Yakisikli olduğu kadar hassasmista yediği kazıklara terkedislere dayanamamis, allah yardımcısı olsun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet sizofreni hastasi diye okudum. Annesinin bir roportajini okumus ve cok etkilenmisdim. Allah sevdiklerine bagislar inslh onu :( cok uzucu

0|1
    0|0
  • Ergenlik dönemimde hastasıydım her kız gibi. Şimdi göbeği almış başını gitmiş.

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum.

0|1
    0|0
  • dun haberde okumustum bende uzuldum umarim toparlar. :/ rahatsizdi zaten.

0|1
    0|0
  • Üzüldüm :/

0|1
    0|0
  • Bende az once okudum uzuldum :( keske birisi yardim etse ne kdr kotu insanlar

0|1
    0|0
  • kral tv de vj lik yaparken küt saçları ile dikkatimi çekmişti.

0|1
    0|0
  • emret komutanımdan bılıyorum yakısklı bırıydı :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet

0|1
    0|0
  • Lise defterinin asi çocuğu

0|1
    0|0
  • bu gene iyi. kendisinden başkasına zararı yok..

bide diğer bir oyuncu vardı babasını öldürmüştü ben en çok ona şaşırmıştım.. bu haline de şükretsin bence...

insanın bedenen değil ruh sağlığı her zaman iyi olmalıdır diye düşünüyorum.. beden sağlığı ilaçlarla düzeltilir ama ruh sağlığı kolay kolay düzelmez... ALLAH yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Bende çok üzüldüm valla ama hayat kader işte nolcam demeli

0|1
    0|0
  • yazık oldu nazara gelmiş demek ki

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm. Öyle bi' adamın buralarda olmaması lazım. Psikolojik tedavi görüyordu ama böylesine kötü durumda olacağını düşünmemiştim. Ben de dün gördüm. Garip. Çok yazık.

0|0
    0|0
  • çok severek izlediğim biriydi maalesef ağzını şaplatması madde kullandığına ve bıraktığına işaret ve sürekli düşünüyor kendiyle savaşıyor. İnşallah toparlanır çoğu röportajını izledim ve her zaman olduğu gibi çok kibar akıllı ve efendi

0|0
    0|0
  • Eee zamanında cok iidi ama insan ne ekerse onu Biçer kendi düşen ağlamazmış

0|0
    0|0
  • Babamın bir sözü vardı.(AFEDERSİNİZ) : 'Göz adamın anasını s. er' Derdi. Doğruymuş. Çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun.

0|1
    0|0
  • bayadır öyle o adama naptılarda o hale geldi anlamadım

0|2
    0|0
  • video yok mu

0|1
    0|0
Yükleniyor...