Size 3 youtube linki vereceğim, üçünü de aynı anda başlatıp dinlemenizi istiyorum, beğeneceğinize eminim. Yapar mısınız?

3 videoyu da aynı anda açıp dinlemeniz önemli

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• kendimi bir dağ evinde yağmutlu bir günde bu şarkıyı dinliyormuş gibi hissettim :)
    keşke cidden öyle olsaydı gözümü açtığımda sadece bunları görseydim neler düsünürdüm ya aklımdakileri temizlerdim hep mutlu anlarımı düşünürdüm. :)

Çok teşekkür ederim güzel bir hayaldi gözümü kapatıp şarkıyı dinlerken mutlu olduğumu hissettim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• woow! Çok hoş olmuş bu.

0|1
    0|0
  • Beğendim gerçekten güzel.

0|1
    0|0
  • Çok hoş.

0|1
    0|0
  • Denicem

0|1
    0|0
  • iyi bulmuşsun zaten ilk farid farjadı biliyordum ama bu üçlü gerçekten güzel :)

0|1
    0|0
  • Goleh Pamchal... Bir kemana yaşanmışlık aktarıp bu kadar net duyurabilen tek eser sanırım. Ve bence yağmur sesi fazla abartı olmuş, onsuz daha güzel.

0|1
    0|0
    • yağmuru çok sevdiğim için, kemana eşlik etmesi bana huzur veriyor

• Ama fazla gürültülü. Sadece yağmur sesi olsa, belki gök gürültüsü olmasa. Çünkü kemanı gölgede bırakmaması gerektiğini düşünüyorum

• yağmurun sesini 2 tık kısınca olur. ya da duru yağmur fon müziği eşliğinde de olabilir

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapamam internet izin vermez.

0|1
    0|0
  • başarılı ;)

0|1
    0|0
  • ses dengelerini biraz ayarlayınca daha iyi oluyor müzik önde ateş orda yağmur dışarıdan gibi

0|0
    0|0
  • yenimi geçtin bunlara :D

0|0
    0|0
    • hayır yıllardır dinlerim, aklıma geldi

• yıllardır mı vayyyyyyyyyyyyyyy akyü adamımsın

Yükleniyor...