Eurovision 2016 adaylarimiz bunlar mi gercekten o_O?

Bunlarin arasinda sadece Gülsen iyi temsil eder bence ya baska sanatci mi yok kim seciyor bunlari?
2 tanesi de yabanci sacma sapan bisey taniyan var mi ki onlar? :/

Güncellemeler:
Türkiye yine katilcak diye sevindim ama adaylari görünce de hevesim kirildi yani...

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bunlarla hiç bir yere varılmaz, çünkü; gerçektende müziği içra etmiyorlar. Hepsi popüler kültürün bir kölesi. Böyle büyük bir organizasyona gerçekten müziğe yıllarını vermiş kişilerin katılması gerekiyor, ancak böyle bir başarı elde edebiliriz.

Bu arafa dikkatimi çekti hesp bayan, bir tane erkek bile yok. Buda aklıma ünlü bir Rapçi, yazar, sanatcı artık hangisini uygun görüyorsanız. "İyi bir kalçanın iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı bir ülkede hiçbir şey gelişemez." - Tupac

1|2
    0|0
    • sana sonuna kadar katiliyorum... o kadar iyi sanatci varken ülkemizde neden bunlar ya?
      bu arada bu video belkide gercek adaylari göstermiyor resmi aciklama degil galiba umarim öyledir bunlar temsil etmesin yani...

• 3 âşağı 5 yukarı tutar gibime geliyor. Ama umarım öyle olmaz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • Teoman olsa keske :D

1|0
    0|0
  • Sebnem ferah, hayko varken =/

0|0
    0|0
    • sebnem ferah süper olurdu

• Onlari bu kadar basit bir yarismaya cekemezler onlar istemeyeceklerdir ve pop ariyorlar rock degil bildigim kadariyla

• Sıla katılsın.

0|0
    0|0
    • sesi güzel de onun tarzi pek tutmaz bence

• Neden erkek yok onu düşünüyorum şu an

0|0
    0|0
    • bayanlar daha cok tutuluyor galiba ama atena ve manga mesela iyiydi gecen yillarda

• Bak haklısın Gülşen hayranıyım ama Sıla ve Ayşe Hatuna laf ettirmem :) türkiyede kalite onlar

0|0
    0|0
  • Eurovision un bir anlam tasimadigindan yanayim katilmasakta olur diger ulkeler disinda tek bunu takan ulkeyiz gereksiz ve geregi yok bence :D

0|0
    0|0
    • ben seviyom ya eglence iste zevkli oluyor :D

• Daha 1 yıl var. Yalan bence. İnternetten oylamayla seçiliyor. Gülşen kim ya? Saçma sapan şarkıları var

0|0
    0|0
    • Umarim öyledir ya... Gülsen iyi yine tarzi da iyi hem yarismaya özel sarki hazirlancak zaten eski sarkilarini kullanamiyor yasak güzel birsey cikabilir, Silanin sesi güzel mesela ama onun tarzi pek tutmaz bence..

• Gülşen kim mi :) sen otur slow laroni dinle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...