Gitar çalmaya akustik gitarla başlanır mı?

Gitara başlamayı düşünüyorum akustik gitarla başlarsam çok mu zorlanırım? (8 yasindan beri keman caliyorum isimi kolaylastirir mi )

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• keman çalabiliyosan
    gitarı havada kara da çalarsın
    ayrıca 8 yaşından beri müziğin içindesin madem senin daha iyi bilmen lazım değil mi hıaa :D

0|0
    0|0
    • Evet de iste biz keman sevdalilarindaki hava obama da olmadigindan tenezzul bile etmeyiz gitarla ugrasmaya :D ama bilmiyorum akustigin telleri cok kalinmis ellerim zyen nasirli ama kararsiz kaldim

• boş ver gitarı o zaman sen :D kemana devam bir taksim atta dinleyelim hadi :D

• başlanır tabi

0|0
    0|0
  • Kemanda bildiğim kadarıyla perde yok keman çalan gitarı ağlatır. zerre ritm duygusu olmayan ben bile biraz gitar çalmıştım zamanında

0|0
    0|0
  • Başla da bize çal şurda dinleriz

0|0
    0|0
  • akustikle başlayabilirsin :D ben elektro gitar almıştım, tek çalabildiğim şarkı kavak yelleriydi işte, 4 senedir falan odamda süs olarak duruyo :D

0|0
    0|0
  • kulagin yatkin oldugu icin zorlanmazin

0|0
    0|0
  • Biri tel biri misina ses ton farkı var benim bildiğim. Bağlma deseydin kısa bağlamayla başla derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende 9 yaşımdan beri keman çalıyordum klasikle başladım o bile zordu akustikle başlamamalısın kemanlık bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...