Hangi yabancı diziyi izliyorsun?

Malum yaz geldi. Benim gibi öğrenciler için her gün dizi maratonu kaçınılmaz oluyor. Bitirdigim 21. diziden sonra FOREVER'a başladım. Polisiye ve fantastik karışımı. Çok beğendim fakat hala 1. sezonda yani bitirmem iki günümü aldı 😄

Siz yabancı dizi izler mısınız?
Neleri önerirsiniz?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• lost

0|0
    0|0
  • Fargo izlerdim bir aralar

0|0
    0|0
  • Stargate sg1

0|0
    0|0
  • HOMELAND, izlemiyorum ama hep 'başlayacağım başlayacağım' diyorum.. Ama çok güzel bir dizi, araştırdım fragmanlarını felan izledim.

0|0
    0|0
    • Konusu ne tam olarak?

• Siyasi politika işte, bir komutan var ülkesine yardım etmek istiyor ama terörist damgası yiyor, din konuları da var baya karışık sürükleyici güzel bir şey.

• Türk dizilerinden hayır yok yabancı diziler candır :D Bilindiklerin dışında Silicon Valley ve Hannibal önerimdir.

0|0
    0|0
  • Sense8 son zamanlarım en iyilerinden

0|0
    0|0
    • Hic duymamistim.

• Konusu ne tam olarak?

• izle pişman olmazsın.

Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...
      alıntı :D

• blue mountain state izliyorum bu aralar iyi bir dizi bir de mr robot var daha ilk 3 bölümü çıktı ama başarılı

0|0
    0|0
  • gem of thrones oneriririm

0|0
    0|0
  • Forever muhteşem değil mi sence? Fakat iptal edildi çok üzülüyorum ya :D

0|0
    0|0
    • İptal mi edildi? Ne, nasıl? Lütfen şaka de. Sherlocktan sonra beğendiğim nadir polisiyelerdendi.

• Ben dağa taşa diss atmaya gidiyorum...

• Oysa ki her şey yeni başlamıştı ya Forever'da :(

• The Mentalist.

0|0
    0|0
    • Çok öneriyorlar ya, tam olarak konusu ne onun

• Teşekkür ederim, ilgimi çekti.

• Rica ederim :)

• Şimdi Prison Break'a başladım hatta onun biraz dolmasını bekliyodum

0|0
    0|0
  • Gane of thrones yeni bitti yeni dizi bakiyorum

0|0
    0|0
  • pasifik cephesi bitmek üzere sırada kardeşler takımı var ikiside savaş dizisi tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • TVD , TW , The Walking Dead Supernatural Grimm :D

0|0
    0|0
  • hiç birini.. ml * benziyorum

0|0
    0|0
  • Şu An Dexter, Mr. Robot , The Last Ship Devam eden dizilerim diğerleri tatilde

0|0
    0|0
  • Dexter
    Fringe
    Bitiremedim bir türlü. Favori dizilerim

0|0
    0|0
  • The hundred frienda modern family shameless person of interest

0|0
    0|0
  • Game of thrones

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Senelerdir izlemiyordum en son geçen gün izledim Wampir dairles O da saçma geldi

0|0
    0|0
  • Sayamayacak kadar çok izliyorum

0|0
    0|0
  • Game of Thrones
    Vikings
    Hannibal
    Shameless
    Supernatural 😄 😄

0|0
    0|0
  • bu ara bakmıyorum da ramazan bitsin game of thrones a başlıcam. malum +18 sahneler var oruca zarar vermeyelim
    tavsiye olarak
    dexter
    supernatural
    the bigbang theory
    rizolli and isless

0|0
    0|0
  • şu an izlemiyorum ama ariyorum guzel bir dizi

0|0
    0|0
  • Outlander ı öneririm kesinlikle konusu müzikleri ve içeriği bakımından hiç sıradan değil ve insanı bu dünyadan alıp götürüyor özellikle de giriş müziğini saatlerce bıkmadan dinleyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • DEXTER izliyordum en çok Super Natural Teen Wolf da güzel

0|0
    0|0
  • once upon a time

0|0
    0|0
  • tvd, supernatural

0|0
    0|0
Yükleniyor...