Kemal sunal mı? Cem yılmaz mı?

detayyyy

ben onun filmleriyle büyüdüm ve hiç sıkılmadan defalarca izliyorum filmlerini Allah rahmet eylesin

KEMAL SUNAL diyorum

0|0
24|43

En İyi Erkek Görüşü

• "Nasıl oldu bilmem, ben kendimi sahici bir sahnede seyircilerin arasında buldum. Ses Tiyatrosu'ndaki ilk rolüm çok kısaydı. Üç dakika sahnede ya kalıyor ya kalmıyordum. Öyle pek bir şey söylediğimi de hatırlamıyorum. Sahnenin bir ucundan girip öbür ucundan çıkıyordum. Ne yaptığımı da pek hatırlamıyorum; ama seyirci kahkahadan kırılıyor. Bu da benim hoşuma gitmişti. Bildiğiniz gibi o gün bugündür insanları güldürmeyi seviyorum. ''

KEMAL SUNAL ♥

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• kemal sunalın öyle ahım şahım bir oyunculuğunu göremedim ben sadece gülüşü ve sempatik hareketleri var cem yılmazda stend up gösterileri diğerlerine göre biraz daha iyi diyebilirim o kadar.

0|0
    1|1
  • Kemal Sunal oyuncu. Cem yılmaz komedyendir.
    İkisi de çok farklı. Kim daha iyi oyuncu dersen
    tabi ki kemal sunal derim. Ama kim daha komik dersen tabi ki cem yılmaz derim.
    Kemal Sunal yazılan şeyi oynayan birisi.

0|3
    0|0
  • Kemal Sunal

1|0
    0|0
  • Kemal sunal <3

1|0
    0|0
  • kemal sunal

1|0
    0|0
  • alanı farklı fakat ikside efsane komedyenler. bence kemal sunal. sadece sana bakması ile bile güldürebilen kişilik :)

1|0
    0|0
  • Kemal sunal

1|0
    0|0
  • Bu iki kişiyi kıyaslamak doğru olmaz. Kemal ağabey zorlu bir dönemde her fikirden insanı bir araya getirip güldürebilen ender sanatçılardan bir tanesidir. Böyle bir başarı her sanatçının harcı olamaz.

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz küfürlü gulduruyor bel altı falan ama kemal sunal oylemi

1|0
    0|0
    • Ama sunuda unutmamak lazım kemal sunalin soyledikeri kendisinin söylediği değil rolünde yazan şey sadece sempatiklik var

• her ne kadar cem yılmaz a daha çok gülsemde kemal sunal diyorum :)

1|0
    0|0
  • Kemal sunalı çok severim cem yılmazdan iyi oyuncudur ama genel olarak bakarsa Kemal Sunal komik değil Cem yılmaz gibi. Sadece yazılı metni oynuyor. Küçümsemek için demiyorum ama Cem yılmaz çok yönlü

0|0
    0|1
    • Kemal ağabeyin hayatını araştırırsan hiç bir film setinde piyesi olmamıştır. Kendisi hariç herkesin bir piyesi olmasına rağmen kendisi hep doğaçlama cevaplar vermiştir. (Belgeselinde belirtilmiştir.)

• Komedi yazamaz kısmında zaten sana katılıyorum.

• Ya neyse siz benim yazdıklarımı ya hiç okumuyorsunuz ya da hiç anlamıyorsunuz. Kemal Sunal gibi çok insan var dünyada bkz şener şen (en az kemal sunal kadar iyidir). Sen istediğin kadar süper oyuncu ol istediğin kadar doğaçlama yap şimdi Kemal sunalı alsan Kutsal damacana filmine koysan filmi 3 üzerinden 4 e anca taşır. Çünkü sonuçta bir çerçeve bir kurgu var onun içinde ne yapabilir ama Cem yılmaz o çerçeveyi kendisi çiziyor ve isterse de oynuyor. Kemal Sunaldan bu yüzden daha iyi

• tabiki kemal sunal.

1|0
    0|0
  • Buda sorumu kemal sunal tabi

1|0
    0|0
  • Tabi ki kemal sunal

1|0
    0|0
  • cem yılmazı tanımıyorum hıyamına koyimlerle komedyen olunmaz

1|0
    0|0
  • Cem yilmaz

0|0
    1|0
  • iki isimde çok değerli fakat ikisi de çok farklı yerlerde farklı çalışmalarda benzetme pek olmamış sanırım.

0|0
    1|0
  • Secenek bile olamaz. KEMAL SUNAL

1|0
    0|0
  • Kemal suunal.

1|0
    0|0
  • KEMAL SUNAL

1|0
    0|0
  • Kemal

1|0
    0|0
  • cem yılmazın yanında kemal sunalın lafı bile olmaz. kıyaslamak bile hata. kemal sunal yoklukta gideri olan çirkin bir kadındır :D cem yılmazın her yerde gideri var

0|0
    2|1
  • Kemal Sunal

1|0
    0|0
  • Kemal Sunalın yanına başka bir oyuncuyu koymak kemal sunala hakaret olur.

1|0
    0|0
  • kemal abi

1|0
    0|0
  • bence Cem Yılmaz kemal sunalda çok iyi bir komedyen ama Cem Yılmaz benım için daha ağır basıyor

0|0
    1|1
  • yıldız tilbe

0|0
    1|1
  • Cem Yılmaz ve Kemal Sunal birbirilerinin rakipleri değil, kategorileri farklı, tarzları farklı, yaşadıkları dönemler farklı. Cem Yılmaz'ın kendisi bile Kemal Sunal filmleriyle büyüdü.

0|0
    0|0
  • kemal sunal tabiki

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 24

• kemal sunal

1|1
    0|1
  • KEMAL SUNAL varken cem yilmazda kimmis. Tamam iyi bir komediyen ama asla bir kemal sunal olamaz. :)

1|0
    0|0
  • Su cem yilmazin neyine guluyolar anlamiyorum Adam hic komik degil sans eseri sanirim

1|0
    0|1
  • Böyle bir karşılaştırma olmamalı. Kemal sunal in yaninda kim cem yılmaz?

1|1
    0|1
  • tabiki kemal sunal

1|0
    0|0
  • Karşılaştırdığınız insanlara bakar mısınız cem yılmaz kemal sunalın yanında ne ki tabiki KEMAL SUNAL ❤

1|0
    0|0
    • Kemal Sunal tabi cemkimmis daha dünkü bebe hem en sevmediğim adam sadece onu ve ata Demirer i sevmem

• Kemal Sunal

1|0
    0|0
  • kıyaslaması bile olamaz kemakl sunal !! cem yılmaz bel altı şakaları ile insanları güldürmeye çalışıor bence çok iiğrenç

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz mimiklerimi bile oynatamıyor benim kemal sunal şener şen gibisi yok...

1|0
    0|0
  • alakasız bir karşılaştırma olmuş

0|0
    1|0
  • Kemal Sunal

1|0
    0|0
  • Kemal Sunali kimseye degismem.

1|1
    0|0
  • Bence de kemal sunal :)

1|0
    0|1
  • Karşılaştırma baştan hatalı Kemal Sunal Tabikide

1|0
    0|0
  • Nurlar icinde yatsin kemal sunal

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal varken Cem Yılmaz kim

1|0
    0|0
  • Birisi oyuncu birisi komedyen kulvarları farklı nasıl kıyaslama yapılabilir.

0|0
    1|0
  • Fimlerini çok severim Kemal Sunal
    Anlatış şeklini çok severim Cem yılmaz

0|0
    0|0
  • kemal sunal

1|0
    0|0
  • alakasız ve saçma bir kıyaslama

0|2
    0|0
  • Kemal sunal farklı. Cem yılmaz farklı. ikisinde ayrı seviyorum.

0|0
    0|0
  • ikisi aynı kulvarda olabilir mi sence?

0|0
    0|0
  • Her ne kadar kulvarlar farklı olsada cem yılmaz hiç izlemedim sevmiyorum
    Kemal Sunal efsane binlerce kez izlerim ve hep gülerim...

1|0
    0|0
  • İkisi kıyas edilir mi yahu? Cem Yılmaz kim, Kemal Sunal'ın kenarından geçmek kim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...