Geçenler de abim ile konuşurken bu konu hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum?

Tarih ile ilgili bir eskiden de teknoloji varmış dedi ama savaş yüzünden hepsi öldü dedi ilerde de bunun olacağını dusunuyorum dedi. Çünkü pil yeni bulunan bir icat değilmiş kaç sene öncesinde ki pil bulunmuş belki duymuş olabilirsiniz, eski tarihi araştırıldınız mı hiç? Eskiden neler varmış, şimdi neler olmuş tarihte geçmeyen bir çok şey var. Bir gün biz de belki tarih olacağız. Belki kıyamet kopacak hiç belli olmaz. Kıyamet koparsa dünya değil ahiret olacak. Araştırmayı sever misiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2100'lerde kıyamet kopacak zaten. kaynak sağlam.

0|0
    0|0
    • Kıyamet yakın zaten ama kaynak ne kadar sağlam desen de Allahtan başkası bilemez. Biz değil ama çocuklarımız görebilecek diye konuştuk biz de abimle

• Kaynak benim işte :D sağlam değil miyim yani :D

• Sağlam da olsan, unutma herşeyi bilen Allahtir..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Arastirmayi sevmem

0|0
    0|0
  • şimdilerde milletin ağzından düşmeyen bir konu , teknolojide bizden kat kat ileri olupta yok olan kavimler, kıtalar vs. tarihle ilgilenen biri olarak kişisel olarak bu konuda yorumum yok araştırmalar yapılmadan ne negatif ne de pozitif konuşabilirim

0|0
    0|0
  • Deli gibi tarih meraklısıyımdır. Bir kısmı doğru ama kesinlik asla yok. O pil konusuna gelince pil ile benzer bir şey bulundu kazılarda ancak ne işlevi olduğu hakkında bir bilgi yok.

0|0
    0|0
    • Teknoloji bir gün yine gidecek eeee sırlar sifirlaninca mucitler ölünce teknoloji kalmayacak

• Yarın ne olacağını bilemezsin :) Belki gider belki daha iyisi gelir

Kızlar Ne Diyor 1

• Abinin inka ve maya kabilelerini araştırmasını tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...