Fetih 1453'ün televizyon gösterimi hakkındaki görüşleriniz neler?

Ben daha önceden sinemada izlemiştim bi kaç eksikleri var daha doğru yanlış anlatımları sizce eksik olan varmıydı ? bir fox tv nin 3 dk da bir reklam koyması sizinde sinirlerinizi bozdumu ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• walla hocam fetih 1453 tamı tamına 3 kere sinemada izleyen biri olarak sadece şunları söyleyebilirim 1-bence yapılması bu adar uzun surmus bir filimde efektlerin dah iyi olması gerekıyordu kıyaslamak gerekırse 2000 yılındakı yüzüklerin efendisi filmine bakın tam uzerınde 12 yıl gecmıs o zaman ki teknolji birde bizim şimdiki teknoloji hocam biz efektli film yapamıyoruz dogrusu biz film yapamıyoruz oglum bak gıt dıye sacma sapan bır sey fırladı pıyasaya adamlar bunun filmini yaptı yaaaa olaya bakın içler acısı neyse ben konuya döneyim çok kısa dokunuslar vardı fılımde mesala bız fatıhı 12 yasında tahta cıktı dıye bılırız ve Fatih Sultan Mehmet, Varna Savaşı'ndan önce Sadrazam Çandarlı Halil Paşa'nın tahta davetini reddeden babasına "Eğer padişah sen isen ordunun başına geç, eğer padişah ben isem emrediyorum ordunun başına geç" sözü ile, henüz çocuk yaşta iken, düşündürücü ve zeka dolu bir paradoks sunmuştur. bizde böyle biliriz peki filimde ne anlatılıyor dıkkatınızı cektımı tahttan indirildi... bu meşhur paradoksa degınmediler bile aga daglara taşlaraaaaaa... HOCAM MUMKUNSE ŞU İŞİ GERÇEKTEN YAPABİLECEK BİRİ GEÇSİN İŞİN BAŞINA ve sonunda türk sineması hakettiği yere gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sinemada izlemiştim çokta beğendim herkes daha iyi olabilirdi demiş ama bu film alelade bir film değil ki bunda da çok emek var geçmişe yönelik filmleri çekmek çok zor bence kostüm olsun konu olsun ikisi de çok ağır.

0|0
    0|0
  • gayet ot ve sıkıcı bi filmdi sinemada yarıda bırakasım geldi sonunu da biliyok zaten

0|0
    0|0
  • izlemedim..hatırlattığın iyi oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Televizyondan film izlemem,reklamla kesilmesine gıcık olurum film için ise bir çok eksi yönü olmasına rağmen türk sinemasının maddi olarak rahat olursa ne kadar iyi olabileceğinin göstergesi

0|0
    0|0
  • Televizyonda izlemedim..Film için şunu söyleyeyim, çok daha iyisi çekilebilirdi..Türk olmasam izlerken sıkılırdım.Bir Cesur Yürek, bi Troya değil açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Konu süper,uygulama sıfır.Çok amatörce,o filme insan biraz fazla bütçe ayırır

0|0
    0|0
    • filmin toplam bütçesi 15 milyon dolar :) sinemada izledin mi daha önce

• İnsan ister istemez onlarla kıyaslıyor,tarihin akışını değiştiren,belgeselere konu olan bir olay bu kadan basit uygulanmamalıydı bence

• şimdi bide şöyle bi durum var holiwood filmleri bilim kurgu aksiyon falan filan farklı dallarda yapabiliyiorlar bizim türkler bilim kurgu yapsalar küfür ederler bide bizimki tarihimizi anlatıyor bildiğimiz bişey yani adamların anlatacak bi tarihleri yokki o yüzden kurguluyorlar o zamanda çeşit çok olunca beğeniliyor bi alan tutuldumu bokunu çıkarmadan bırakmıyorlar mesela uçak kaçırma uçak düşmesi veya köpek balığı üstüne saysan 300 tane film vardır :)

• Film güzeldi ama bayraklarda sıkıntı vardı.

3 hilalimi hiç göremedim

0|0
    0|0
  • bende sinemada izlemiştim.foxta bida izleyim dedim.bida izleyeceğimi sanmıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...