Bir solukta okuyabileceğim fantastik, gerilim, korku gibi türlerde önerebileceğiniz kitaplar var mı?

Şöyle bir solukta okuyabileceğim fantastik, gerilim, korku gibi türlerde önerebileceğiniz kitaplar var mı?

0|0
913

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Fantastik :

Michael Ende- Momo

Adam Fawer - Olasılıksız

1|0
    0|0
  • Stephen King: Karanlık Öyküler, 22/11/63, Çağrı, Karanlık Çökünce, Ruhlar Dükkanı, Bİr aşk hikayesi

Maxime Chattam: Kötü Ruh, Kara büyü, karanlığın soluğu, zamanın kanı, leş

Wilbur Smith: Yedinci Papirüs

Dean Koontz: Onlar Yoktu, Frankeinstein serisi

Bram Stoker: Dracula

Yeterli mi :)

1|0
    0|0
  • kızıl nehirler ,olasılıksız ,tarih seviyosan imparatorluklar adası fena değil ,bide aşkın 7 anlamı var ,sonra erdal demir kıran kitapları var biraaz kişisel gelişim kitabı türü ama güzel :) sonra semerkand var ,açlık oyunları var ,sharleckholm iyi macera aksiyon oku işte :)

1|0
    0|0
  • Simyacı,geçenlerde dolasıyordum ks de bırının simyacı adlı kıtabı ovdugunu gordum ve aldım,bence harıka bı kıtap.

1|0
    0|0
  • fantastik kurgu olaraktan. Lord soth karagül şovalyesi var... lordStradh bir wampirin anıları ve Azalin'le savaşı ikiside gönlümün geyane iki kitabı olmuştur hala üzerine tanımam... başka başka on üçüncü hikayesi mesela oda manyaktır filan falan

1|0
    0|0
  • Bir solukta okumaya kalksam, ölürüm ben ya :S

1|0
    0|0
    • Niye bu kadar zekisin:(

• Ne sarayda ne handa, bir zalim ocağında zekam ağlıyor :( :))))))

Sherlock Holmes serisi iyidir. Hele yeni çıkanlar. Bak birkaç nefeste okursun bende demesi... :)

• Açlık Oyunları ( Hunger Games ) veya Taht Oyunları ( Game of Thrones) benim önerebileceğim kitaplar. Farklı yazarların kitapları bu arada. Art arda yazınca kitaplar bağlantılı gibi duruyor ama değil.

1|0
    0|0
    • hunger gamesi bitirdim amaGame of Thronesi bende merak ediyorum. Diziside var dimi?

• Dizisi kitabından daha başarılı diyebilirim. Diziyi bitirdikten sonra kitabı sıkılarak okuyorum hatta. Dizideki ayrıntıyı kitapta göremiyoruz ama yine de okunur.

• Önce kitabını okurum o zaman. Teşekkürler

• olasılıksız- adam fawer, semerkant- Amin Maalouf, Adı Aylin-Ayşe Kulin...

1|0
    0|0
  • Hobbit mesela :D

1|0
    0|0
  • sherlock holmesin serilerini tavsye ederim full macera polisiye seversen

1|0
    0|0
  • Kabir azabı risalesi al. Yeterince korku ve gerilim var. :S

1|0
    0|0
  • hiç öyle bi alışkanlığım yok=/ ama keşke olsaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Stephen King -Hayvan mezarlığı

1|0
    0|0
  • Dijital Kale <3

1|0
    0|0
  • Cerrahı oku kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Histeri, Kayboluş ve Psiko-analist kitaplarını öneririm. Okurken keyif alacağına eminim.

1|0
    0|0
  • siyah kan Jean-Christophe Grangé

1|1
    0|0
  • Belgariad ve maloryan serileri, zaman çarkı serisi, kral katili güncesi

1|0
    0|0
  • Kızıl Nehirler

ve bu kitabı yazan yazarın tüm kitaplarııı...

0|0
    0|0
  • Alaycı kuş.

0|0
    0|0
  • cerrahı siddetle oneriyorum sevgili adasım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...