Adolf Hitler bir deha mıydı yoksa şizofrenik bir hasta mı idi?

2 dünya savaşının önemli aktörlerinide biri olan adolf hitler bir deha mıydu yoksa şizofrenik bir manyakmıydı sizce nedir

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allah rahmet eylesin bize saldırmadı istese darmadağın ederdi Türkiye diye birşey kalmazdı

0|0
    0|0
    • hayır bize zaten bilerek saldırmadı adamın amacı cok farklı idi hatta günlüklerinde bile yazıyor arı alman ırkı ile türk ırkını birleştirip bir dünya düzeni yapacaktı hatta ozamanın cumhurbaşkanı ismet inönünda izim iştemiştir türkiye üzerinden rusya ve cin saldırmak için o yüzden ismet inönüde risk atmamıştır kendini

• yine de benim saygım sonsuz bulgarı yunanı işgal etti bize dokunmadı .

• adam bir deha olmasına deha idi ama şizorenik yönü daha agır bastı

Kızlar Ne Diyor 5

• Nefes nefese diye bir kitap okumuştum ayşe kulinin hitlerden bahsediyor ve bir ay delilikten kendini kör zannettiğini ve sabaha kadar o haliyle uyumadığını,insanları etrafına toplayıp inandığı konularda gene nutuk attığını yazıyordu.

ressam olmak istemiş ve daha birçok meslek, ama hiçbir işte dikiş tutturamamış ve en uygun atıp tutmaya müsait meslek siyasetçi olmuş :))

0|0
    0|0
  • adolf hitler ATATÜRKTEN sonra en iyi yöneticiydi bence acımıcaksın insanlara biz acıdık da noldu? şekil a.

0|2
    0|2
    • yuh be kardeşim aşk acısıyla ettiğin lafa bak hepimiz ölelim ozamn :))

• aşk acısı değil bu aşk acısıyla iş karıştırılmaz. Noldu acıdık da kimin ülkesi gelişmiş şimdi? Türk insanı çok şey yapmıştır bu vatan için ama günümüz insanları yapılanların kadrini kıymetini biliyor vatan elden gidiyor millet uyuyor

• bence çok zekiydi.zeki ve aşırı hırslı olan insanların sonu zaten şizofrenik hastalıklar oluyor.doyumsuzluk insanı hezamete sürüklüyor işte.

0|0
    0|0
  • onu bilmem ama hitabet sanatı vardı yani

0|0
    0|0
  • tanışamadık bilmiyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• deha demiyelim de liderliği bunun gereklerini ve hitabeti çok iyi biliyordu savaşın sonlarına doğru şizofrenik yönü ağır bastı

0|0
    0|0
  • birinci bölümün linki devamını da izleyebilirsiniz (meraklısına...)

link

0|0
    0|0
  • kötü ama zekiydi doğruydu kendine özgü ve gerçekten liderdi.

0|2
    0|0
  • Kendisi bir yahudiydi bunu cogu kisi bilmez, yahudileri İsraile gondertmeye calisti gitmeyen 7milyon yahudiyide öldürttü. Kisaca sizofrenik bir dikta.

0|0
    0|0
  • ressam olmak istemiş ama olamamış bir insan işte...ressam olamadım diye pskilojisi bozulmuş olabilir :/

1|0
    0|0
  • yanlış bir alanda yol almaya çalışan bir dehadır kendisi.

0|0
    0|0
  • tek üzüldüğüm nokta şu yahudileri temizleyemedi becerebilse koluma dövmesini bile yapardım o derece

0|0
    0|0
  • salağın biriydi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...