Kapat

En sevdiğiniz kurgusal karakter?

benimki Raistlin Majere. Sizin en sevdiğiniz gerçekte var olmayan kurgusal kişi kim? Dizi, film, kitap, oyun, anime hatta çizgi film karakteri olabilir.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Dexter

1|0
    0|0
  • jony sims hahahah :ÇD

1|0
    0|0
    • sims deyince aklıma oyun olan geldi ama jony sims kim bilmiyorum :)

• bir yanıt var aklımda ama galiba söylemeyeceğim :) bu arada sohbet çok hoştu çok teşekkür ederim :) umarım gerçekten de sandığım kadar centilmensinizdir :)

• sanmadıgın kadar centilmenim :D niye ama merak ederim ben ya :D ayip valla

• Sherlock Holmes.

1|0
    0|0
  • Ezio Auditore Da Firenze

Nothing is true, everything is permitted!

0|0
    0|0
  • Lerry

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• deadpool

1|0
    0|0
  • Hannibal dan Will Graham ve harry potter dan Hermione granger

1|0
    0|0
  • Bu biraz komik. Vereceğim cevap yani. Okuduğum kitap karakterinden etkilenmiştim. Fakat kitaptaki karakter aslında sadece bir karakter değil ve isimleri de farklı :) ama hepsini geçecek olursam Mathias Freire yani son karakteri derim. Çünkü o bir şeyler aramak için cesaret etmeseydi ilk karakterine ulaşamazdı ve en nihayetinde de bir pskiyatr bu da bir etken :) üzgünüm isim verip geçmem gerekirdi ama sevdiğim kitabın sevdiğim karakterinden konuşmadan duramıyorum :)

1|0
    0|0
    • hayır, uzun yorumları çooook seviyorum ve gerçekten merak uyandırıcı bir yorumdu galiba bahsettiğiniz kitabı okuyacağım! yorumunuz için teşekkürler :)

• şimdi daha da merak ettim *-*

• Vaktin dışında okursan bir şey kaybetmeyeceksin. Merak ettiysen oku derim o zaman :)

Yükleniyor...