Sesim çok iyi ve sanatçı olmak istiyorum ne yapmam gerek?

Meraba arkadaşlar. okul yıllarından şu zamana kadar herkes sesimin cok iyi olduğunu söylüyor.ezbere bildiğim parçalardan devamlı söylememi isterler söylerim tekrar tekrar rica ederler söyle yine diye. bende sesimin iyi olduğunu düşünüyorum.bu yeteneğimi kullanmak istiyorum.Ne yapmam gerek ?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ses yarışmalarına katıl

1|0
    0|0
    • oraya katılmasın sesinin iyi olduğunu söylüyorsa gidip bir stüdyoda bildiği şarkıları söylesin belki birgün çok büyük sanatçi olduğundan yeteneksizsiniz yarışmasından murat bozun oyladığı yücelttiği adam felan demesinler murat boz temsili söyledim bu arada

Kızlar Ne Diyor 8

• ist git un kapanımı kum kapanı mı öyle bir yer varya ::)hah oraya git :))

0|0
    0|0
  • Sesin güzelse sanatçı olabilme olanağın büyük bir ihtimal. Bazı kişiler internetten ünlü oluyor. İstersen internete koyarsın, beğenilirsen tvlere çıkma olanağın bile olur :)

0|0
    0|0
    • videonu çek youtubeye at diyosun yani . peki kendim beste yaparakmı atmalıyım yoksa ezbere bildiğim herhangi bir parçamı ?

• Tabikide ezberlediğin başka bir şarkı

• benim sesimde çok güzeldir. her yerde şarkılar söylerim. fakat sanatçı olmak o kadar değil şans olması lazım para olması lazım

vs.

0|0
    0|0
  • o ses türkiyeye katıl

0|0
    0|0
  • sesinin güzel olması yetmiyor ama yeteneğim var diyorsan o ses türkiyeye katılmalısın.. bu sene olmaz ama senye olabilir..

0|0
    0|0
  • O ses türkiye katil :)

0|0
    0|0
  • O ses Türkiye :)

0|0
    0|0
  • konservatuara gitmen gerekiyor

0|0
    0|0
    • ama okulu 1 sene önce bıraktım ?

• eğer amacın ünlü olmaksa yarışma programlarına falan katıl ama çok düşük bir ihtimal yinede

Erkekler Ne Diyor 8

• öncelikle şunu söyleyim

çıplak sesinle müzik sırasındaki sesin farklıdır

ayrıca müzik kulagın ritmleri takibin nasıl

profesyonel olmak istiyorsun belli ama bu yol çok zorlu

çünkü etrafa yayıldıkça seven kadar sevmeyen acımasızca eleştirende olacak

özgüvenin yerindemi

0|0
    0|0
    • Sesime gerçekten güveniyorum. Arabesk,pop,rock her konuda iddalıyım sesim her müziğe yatıyor. özgüvenimde gayet yerinde.yani nasıl diyim inceltmelerim falan gayet iyi .

• kardeşim az özelime gelirmisin

• 0|0
    0|0
  • Önce barlar discolar da çalışarak biraz çevre edineceksin piyasada artık gerisi kendini kanıtlama derim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • cep telefonuyla bir klip çek nasıl olsa yayınlayayacak 1 kanal bulursun

0|0
    0|0
  • para verilecekmi

0|0
    0|0
  • Bence sesine o kadae guveniyorsan bide istanbuldaysan got yapımcı aranjor bul pesinde koş

0|0
    0|0
  • Ses yarismasina katil

0|0
    0|0
Yükleniyor...