Biri var, benden sürekli resim göndermemi istiyor kendisine. Ben göndermek istemiyorum, onu kırmadan nasıl söylerim?

onu kirmadan gondermek istemedigimi nasil soylerim?

cok israr ediyor ustelik.

resmine bakinca icim geciyor diyor, kendimi kotu hisediyorum.

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Onun kırılmamasını, bunun üzülmemesini düşünürsen her isteklerini yerine getirmek zorunda kalırsın. 'Göndermek istemiyorum, uzatma' dersin olur biter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Her kim olursa olsun , onun koleksiyon sıralamasında resminin olmasının sana ne faydası olacak ? Bir sen olmayacaksın ki resim istediği , albüm yaptığı açık ve net ve o resmin nerede nasıl kullanılacağını asla bilemezsin .

Amacı düzgün olan bir erkeğin resimle işi olmaz , aklına saklardı seni .

0|0
    0|0
  • gönder be kızım delimisin sana hayran işte bende benzer bi durumla karsılasmıstım inat etmişti göndermemişti ama sonunda bisürü fotosunu buldum fotocudan cıkarttırdım ne zararı olabilirki ewimde duruyo...

1|0
    0|0
    • bana karsi kulanmasindan korkuyorum. yani ben onun nasil oldugunu bilir gibiyim

• bende oyle dusunuyordum oyle soylemeyi yani eger oyle birsey yaparsa. teseklur ederim:)

• Göndermek istemediği acıkca belirt bunun daha nazikcesi yok yani kırmaktan korkarsan hep kırılırsın .

0|1
    0|0
  • ilkini göndermekle zaten hata etmişsin dahada ilerisine gitmeden bitir bence.

0|0
    0|0
  • niye göndermek istemiyon? , diyeiblirsin ki ben bir bayanım ve resmimi göndermek istemiyorum lütfen şahsi algılama dicen arkadaş..

0|0
    0|0
  • bugün resim isteyen yarın kamera aç der.soyun der sonu gelmez biz erkeklerin istekleri.o yüzden ilerisini düşün öyle hareket et.

0|0
    0|0
  • format atım resimlerimde silindi de..

benim gerçekten olmuştu puff

1|0
    0|0
  • ne demek içim geçiyor. gönderme bence. çok istiyorsa ve sende istersen yanyana resim çektirin bence.

0|1
    0|0
  • gönderme bu kadar zormu kesin tavrını takın

0|0
    0|0
  • sileceksin ve engelleyeceksin o çocugu

0|1
    0|0
  • nasıl bir resım bu

1|0
    0|0
  • fotolarda hiç güzel cıkmam de bnide yalnış tanımanı istemem de

0|0
    0|0
  • sen şahsı yönlendir bana ona en özel resimlerimi yollayacağım sonra resim diyemeyecek :)

0|1
    0|0
  • ee sana karşı boş değil. eline geçme bence seni ısırır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir çok erkek bunu ister. kısacası göndermeye değmez. onunla arkadaşlık etmek istemediğini söyle. bu en iyisi olacaktır .

2|0
    0|0
  • tersle boşver.

0|1
    0|0
    • bende gerçekten olmuştu ama :// kaç bin tane fotom vardı.. geçmişim silindi :/

Yükleniyor...