Hayatta sizi neler şaşırtıyor?

Woody Allen'ın bir filminde 70'li yaşlarında gözüken bir çift sakin Pazar kahvaltılarını yaparken, tonton amca gazetesinden kafasını kaldırıp kendisine omlet tabağını uzatan vefakar karısına bir itirafta bulunuyordu. 'biliyor musun, hani biz yeni tanıştığımızda bir öğrenci evinde kalıyordum ve ev sahibesi yaşlı bir kadın vardı.' Karısı 'evet'.

'Ben o kadını doğrayıp yedim, sana yıllardan beri söylemek istiyordum' der.

Şaşırmak deyince hep aklıma bu sahne geliyor.

Ben daha çok trafikteki insanlara şaşırıyorum, kabalıklarına akıl erdiremiyorum.

Sizi neler şaşırtıyor?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara'da koskoca yolda yürürken devamlı gelip omuz atmalarına şaşırıyorum.

demet akalının bu kadar tutmasına şaşırıyorum.

kadınların farklı giyinicem diye kasıp büyük bir çoğunluğunun ugg ve 19 inçlik gözlüklerle dolaşmasına şaşırıyorum.

normalde zamanlarda yemediği nane kalmadığı halde ilişkiye girince 40 yıllık bakireyi oynayan hatunlara şaşırıyorum.

şaşırıyorum da şaşırıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç bir şeye şaşırmıyorum herkesten ve her yerden her birşeyi beklemesem bile gördüğümde yaşadığımda şaşıramıyorum kısa zamanlı sarsıntı veya üzüntü adı herneyse oluyor ama çok normal geliyor sanırım sıkıntı bende

1|0
    0|0
  • Beni bu hayatta hiç bir şey şaşırtmıyor. Her şey mümkün kanaatimce.

0|0
    0|0
  • beni de woody allen şaşırtıyor dönem dönem çektiği filmlerle. korelilerde başarılı filmle şaşırtma konusunda beni.

ama genel olarak insanların hal ve tutumları şaşırtıyor. geçenlerde acıbadem caddesinde eve doğru yürürken kadının biri arabasını parketti nerdeyse yolun ortasına ve arkadanda ambulans geliyordu. ambulansa kızdı nereye bırakayım ozaman söyle sanki yer mi var bana ne gitme hastaneye diye... mesela bu tutum beni çok şaşırttı.

0|0
    0|0
  • Aynı dediğin gibi trafikte önüm dolu olmasına ve devam edemememe rağmen bir arkamdaki sürücünün ısrarlı bir şekilde kornaya basması.Bazen camdan kolunu çıkartı git tarzında işaret etmesi falan.

0|0
    0|0
  • insanların hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamalarına şaşmaktayım...

0|0
    1|0
  • Serdar Ortaç'ın şarkılarının beğenilmesi şaşırtıyo.

0|1
    0|0
  • hayatta en çok kendime şaşırıyorum...

0|0
    0|0
  • hayata herşey olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cmt günü babamla arabayla alışverişe gittil eve dönüşte yol çok kalabalıktı herkeste stresliydi bu yüzden ve şoförler birbirlerini hiç dinlemiyordu.Biz kırmızı ışıklarda beklerken arka taraftan bir ses geldi arabanın birisi bir arabya yan taraftan sürtmüş arabanın boyası diğer arabaya geçmiş ben arkamı döndüm ve izliyorum olayı.Çarpan araç değilde çarptığı kişinin aracı olduğu yerde durdu polis gelmesi için ama ne fayda adam gaza basıp kaçtı adamda kalakaldı öyle sonra o da arkasından gaza basıp gitti peşinden sonra neoldu bilmiyorum işin daha garip bir tarafı ise hemen bizim arkamızda polis arabasının olmasıydı ama farketmemişti sanırım ya da umursamadı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar vardır, başına ne gelirse gelsin, büyük bir metanet (midir) ya da büyük bir olgunluk (mudur) herneyse hiç bir şey olmamış gibi, istiflerini hiç bozmadan hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Hemencik, öylece. Şaşırıyorum öylelerine.

0|0
    0|0
  • beni artık bişey şaşırtmıyor... bu konu da attalos benim düşüncelerimi yazmış zaten...

0|0
    0|0
  • Sevdiği halde sevdiginden uzak duranlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...