En komik anınız neydi?

kücükken yaptıgınz en komik anınız neydi :D

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• kücükken ilk defa büyük markete gitmiştim dedem götürmüştü biz yaklasınca kapı acılıyo uzaklasınca kapanıyo ya otomatik kapının önüne geçip açıl susam acıl diyodm acılıyodu kapan susan kapan diyodm kapanıyodu herkes bana gülmüştü hiç unutmam :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• küçükken annem beni teyzeye bırakmıştı pazara çıktık dürtüyom bakmıyor arkadasında ben kolunu sallıyorum hala bakmıyor bende arkasına tokat atmıştım herkes bana baktı ama cok kötü ses çktı :D

0|0
    0|0
  • öyle komik şeylerim yoktur aksine iğrençlikler yapardım.. mesela misket oynarken başı vurduktan sonra kazandığı misketleri toplamak için eğilen arkadaşımın kafasına işemişliğim var..

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • askerde olur zaten asıl komik anılar. uyuyan arkadaşın suratına traş köpüğü sürmüştük, oda yüzünde kurumuş, bize nasıl sövmüştü hala aklımda, zor çıktı köpük, baya dalga konusu oldu.

0|0
    0|0
  • Dedemlerle evimiz aynı yerde arada bahce var bende oraya duvar örüp dedemin gecmesine izin vermezmişim :D

0|0
    0|0
  • bıra ıcerken yakalanmak

0|0
    0|0
  • kadınların eteğinin altına girerdim

0|0
    0|0
  • karda düşüşüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evde grup yaparken birbirimiz ağzına boşalmıştık bütük kızlar lezbiyen oalrak foto çektik öyle çok komikti :)

0|0
    1|0
  • En komiği değildir belki ama komşumuzun eteğini indirmiştim pazara giderken, hiç unutamıyorum :D Rezillik vallahi.

0|0
    0|0
  • Balkonda oturup aşağıdan geçenlere yumurta atıp geri saklanırdım çok eglenirdim.

0|0
    0|0
  • bu sorunun amacı ne ki

0|0
    0|0
  • Kucukken ölmus fareyi yavru kedi sanmis kucagima almistim. s. s ah su kedilere olan sevgim *-*

0|0
    0|0
  • Hatirlamiom

0|0
    0|0
Yükleniyor...