Mutluluğun tarifini yapabilecek olan var mı?

Mutluluk denen şey nedir? Kısaca bir özet istiyorum.

Güncellemeler:
Mutluluk ; mevcut durumundan daha kötü halde olan insanları görüp şükür etmektir. Yetinmektir diyorum

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mutluluğun tarifi diye bir şey yok. Bu kişiden kişiye göre değişebilen bir şey. Atıyorum ben çok para olunca mutlu olurum, sen bir sevgilin olunca. Ama ortak olmazsa olmazlar olarak şunlar var; yalnız olmamak, hayatını güzel geçirecek mülke sahip olmak, dert tasadan uzak iyi dostlara sahip olmak vesaire...

0|0
    0|0
    • Güzel bir yaklaşım.

• Başkan izahın güzel ama herkes aynı standartta değil. Zenginiyle fakiriyle mutlu olmanın bir yolu yok mu?

• Kişiden kişiye göre değişir diyorum zaten. Zenginiyle fakiriyle yaşanan mutluluk geçicidir. Çiftçi öküzle tarla sürüyor traktör alıyor, mutlu olmaz mı? Ey gidi aslanım diye traktörünün kaputuna tokatını vurur kontağını çalıştırır. Zengin bir adam bundan sevinir mi? Zengin bir aile hemen hemen kendi standartlarında bir gelin ister, ama oğlan fakir bir kız beğendiyse ve biraz mütevazilik varsa bunda bir sıkıntı olmaz. Aile umursamaz oğlan mutlu oldu diye bir nebze mutlu olurlar, ama yeri geldiğinde de ezme çabasına girebilirler, kültür çatışması sonuç olarak. Şimdi buna fakir açısından bakalım, oğlan zengin bir ailenin kızıyla evlendi? Al sana tam anlamıyla düğün.

Kızlar Ne Diyor 10

• gece kafanda hic bir düsünce olmadan uyuyabilmektir... cebinde yasayabilecegin Kadar paran olmasidir... ay basini stressiz beklemektir yani cebindeki para yeterlidir... derdin yoktur... aynaya baktiginda azda olsa gülümseyebiliyorsan gerisinin cani cehenneme

0|2
    0|0
  • Anlık oldugu için yaşanıyor sadece yani ben tarifini yapamoyorum ama fotolar veya resmini yapmak daha iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Geçen birinden duydum çok güldüm ☺ çişini bir saat tut sonra git işe işte gerçek mutluluk budur 😃😃😃😃

0|0
    0|0
  • çikolatalı Dondurmaa :)

0|0
    0|1
  • M... S... N... İ... Mutluluk budur :)

0|0
    0|0
  • Yüzüme hic yakismasada o salak gulumsemeyi getiren hersey herkes bana mutlulugu ifade ediyor.

0|0
    0|0
  • Çok klişe ve herkesin duymaya alıştığı sıkıcı bir soru.

0|0
    0|0
  • Tarifi yok ki

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok işte nerde mutluluk hani bulursan pay edriz :)

0|0
    0|0
  • bir sen bir ben bir de bebek :D

0|0
    0|1
    • Asil sorun ondan sonra. başlıyor. kendi derdini unutup başkalarını idare edeceksin

• Neden ki önemli olan mutlu olmaya calısmak

Erkekler Ne Diyor 9

• Insanları ne kadar mutlu ettiğinle doğru orantılıdır.(şahsen benim için öyle)

0|0
    0|0
  • içinde tarifsiz heves ve hayattan sıkılmamaktır mutluluk.

0|0
    0|0
  • Patlayana kadar bekledikten sonra, işemek. Dünyadaki tek mutluluk bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Yalnızlık.

0|0
    0|0
  • meyveli dondurma

0|0
    0|0
  • Bana göre iş, aş, kadın (cinsellik olarak algılamayın), bir de huzur

0|0
    0|0
  • Aile.