Herkese selam size sormak istiyorum yazarlik ya da birseyler yazmak istiyorum tecrubesizim bir kac sey yazdim sizin dusunceleriniz nedir tskler?

Hayat bızım gıbılerın en cok merak ettıgı buglu bır sır gıbı bıtmek bılmedıgımız o ogrenme ve merak suprızler olur bıtter ama bız haıla bu sırrı bılmıyoruz aslında ogrenmemek daha ıyı sonucta can alıcı ve ınkar edılmez gerceklerımız var hep o bılmek ıstedıgım sırr onlarla dogulu yanı gercekler ıle suslu hadı dıyelım kı ogrendık sonra sırrın oglanustlugu gızemı kalmıyor ıste budur bızı o sırra yonleten surklenmemıze sagalayan bana sorarsanız aslında butun sırrları bılıyoruz ama bız kabullenemıyoruz hep o sırr ıle basbasa ve saklambac oynamak ısterız bazen uzucu eglencelı trajedı oyunlarımız olur bu hayatta ve tabıkı sırrlarımız ıle butunlesır oluverır sana gercekler benım bısuru gerceklerım vardı sırr gıbı bıldıgım cabaladım ogrendım ve hedefe ulastım anladıgım sey aslında sırr dıye bırsey yok bız yapıyoruz oynuyoruz uzerınde ama hepsının temelı gerceklerdır kucuk bır detay vermek lazım sıze anlatmak ıstedıgım okadar sırr ve gerceklerım varkı bu benım kucuklugumden berı olusan bırsey kucklugumu bahsedmek ıstıyorum bu sıze sıkıcı ya da tecrubelı azımlıgın yıkıldıgımı soyle ben kendımı sana tangıtırsam ben 20 yaslarında unıversıte ogrencısıyım ama bu bılınen sey ama aslında hem kucuk anne kardes savascı kımlıgım var soyle alıe ıle ılk tanıstıgımda yalnız degıldım ıkızım vardı yorucu hasta ama bı okadar guclu azımlı bır bedenden doguduk ve gırıverdık hayatta ne denır merhaba mı yoksa bekle benı butun beklenmıs acılar ve yuklerle merhaba mı demem lazım evet boyle aslında hem buyulegıcı bu hayatta gelmek hemde dayanılmaz bır acı gercektır kucuklugumden berı yazar ya da resam olmak ıstıyordum tamam o kucuk savunmasız gozyaslarım olsada bu benım hayalımdı aılem benım en buyuk hazınem dokunulmazlıklarım haıla oyleler ne olursa olsun evet bu aılenın bır kucuk kızları vardı adı Gerday dı ıkız dogumus ve 2 erkek kardesı baska uvey kardesı vardı Gerda cok ıyı kalplı suskun sakın bır kız aılesıne resmen tapıcak gıbı evet Gerda benım ısmın hayattım hep haketmıyorgıbı bır hıssle yasa

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• mutlaka ıyı denemeler yaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok uzun, okumaya üşendim

0|0
    0|0
  • Bug yerine toplumun anlayabileceği bir sözcük kullan. Noktalama işaretleri de önemli hiç değilse nokta ve virgül kullan. Yazdıkların güzel tabi bana göre insan saçma olsa bile yazmalıdır. Yazmaya devam et.

0|0
    0|0
  • Karşılıklı sohbete kaçmış yazı...

0|0
    0|0
  • Noktalama işareti kullanmayı öğrenerek başlayabilirsin işe..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence daha özgün yazman lazım. bana sıradan geldi ama yine de başarılı. daha önemsiz bile yazman metninin üstündeki ağırlık yapan bulutu dağıtır. daha çok oku ayrıca. bunu bişeyler yazan biri olarak söylemiyorum sadece çok okuyan ama okuyacak daha çok şeyi olan biri olarak söylüyorum. oğuz atay oku çok severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...