Cevabı bir türlü bulamıyorum yardım eder misiniz?

Düşünün ki birbirini seven iki insan. Sevgili yani.
Sevgili ama çoğu zaman muhabbetleri sanki ikisi de bunu bilmiyormuşçasına davranan iki kişi.
Bayram yaklaşıyor. Erkek arkadaş bayan arkadaştan büyük. Önce hangisinin ötekinin bayramını kutlaması daha makbul olur?
Soru saçma diyebilirsiniz ama aklıma takıldı. :D

Güncellemeler:
Seninle konuşmuş olmama sevindim. Çünkü çevremde senin gibi düşünen insanlar var ama konuşma fırsatı bulamıyorum.
Yahuu günahın küçüğü büyügü olur mu?
Sen bir insanı seversin günümüzde malesef hemen evlenmek mümkün olmuyor çoğu zaman. O yüzden o zamana kadar sen o insanla sadece ama sadece fikir olarak tanımak için konuşursun. Tensel temas ne olursa olsun kol kola girmek, sarılmak öpmek.. Bunlar zinaya götüren zinaların ta kendisi. Haram yani. Küçüğü büyüğü olmaz.
Müslüman Aynı hatayı defalarca yapmaz.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlı zamanında kadınlar kocalarının elini öpermiş bayramlarda, erkekler de karısına altın verirmiş. Erkeğin yaşı büyük de olsa, küçük de olsa kadın kutlamalı saygı olarak. Ama tabii bunda da feministlik yapacak olanlar varsa ben hiç cevap vermem.

0|0
    1|0
    • Bu dediğin eş olarak çok doğru ben feministlerin tam zıddıyım hemcinslerimden farklıyım bu konuda.
      Ama sevgili yerinde bir insan için bu kadarı abartı olur. Teşekkür ederim cevabın için. :)

• Haklısın sen, ben bir şey diyemem. Günahkâr şekilde yaşadığımı da kabul ediyorum zaten. Allah cümlemizi affetsin inşallah.

• O zaman bunu biliyorsan. Harekete geç. Günahlarından kurtulmaya bak. Sonra ahirette pişman olursun ki olacaksın ayette yazıyor.
      Amin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kucuk olan kutlar

0|0
    0|0
  • arkadaş kültür sanat başlığında yapma bari

0|0
    0|0
  • bende bulamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2